Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kicsije is álandóan cipőzik?

Más kicsije is álandóan cipőzik?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom mindig mindenkinek felveszi a cipőjét akinek csak teheti (én,apa,nagyszülők, unokatesók stb) és a saját cipőit is állandóan cserélgeti, felveszi, leveszi, az én papucsomban klaffog... teljesen kiakad ha valamiért nem veheti fel a kiszemelt cipőt! Persze vicces de néha fárasztó... :) Ez csak nálunk van, vagy minden 2 éves ilyen?
2011. júl. 30. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
az enyém meg kitalálta h csakis ZÖLD ruhát,cipőt,bugyit hajlandó felvenni! és zöld ágynemű legyen,zöld baba,zöld KENYÉR!! ez úgylátszik egy dili az iylen időskislányoknál :)))
2011. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éves unokahúgomról nem lehet levenni a cipőmet, sem az anyjáét (a kopogósak tetszenek neki), és meggyőződése, hogy azok varázscipők! :)
2011. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az öcsémet már 3 éves kora óta vonzzák a magassarkú cipők. Ha meglát egyet rögtön belebújik. Tavaly volt 4 éves és amikor egyedül maradt kipakolta a szekrényből az összes magassarkú cipőmet és abban szaladgált. Eléggé meglepő hogy egy fiú szeret kopogni a nagy sarokkal.

Emlékszem amikor én kicsi voltam mindenkinek a cipőjét felvettem mert ettől felnőttebbnek éreztem magam. Szerintem ez teljesen normális,minden gyerek szeretne a felnőttek helyében lenni!

18/L

2011. júl. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húgom kislánya is hasonlóan cselekedett ennyi idősen, persze ő a kis száját is kifestette a kedvenc rúzsommal, odaállt a nagy tükör elé, és azt mondta: na, végje, gyögyölű vagyok.
2011. júl. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kislányom amióta helyváltoztatásra képes megszállottja a cipőknek. Most 16 hónapos, már nem is számolom naponta hányszor vált cipőt. Ha közeleg a sétaidő már hozza is a cipőmet, és jelzésértékkel a lábamhoz készíti. Ha az apja hazaér már viszi is a papucsát. Nagyon édes!
2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 hósan már minden cipőnk fűzőjét újra kellett fűzni induláskor, mert amint megkaparintotta a csajom, már dolgozott vele. 2,5 éves múlt,most is csinálja, de már kezd leszokni, sokszor rászóltam mire elértem ezt.

Amint nagymama, hugom jön, rögtön belelép a cipőjébe, enyémet is felveszi,meg az öccséét is fel akarja, de az ugye nem megy fel, és akkor olyan dühös.......:-)

2011. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 eves lanyom is nagyon szereti a cipoket, mindig van rajta valamilyen, o valassza ki mikor melyiket akarja felvenni. Allandoan felveszi a papucsomat, meg az apjaet is (45-os laba van apanak). Ahogy megjonnek nalunk a szuleim, rogton kipakolja veluk a ciposszekrenyt, es minden magassarkumat felprobalja.
2011. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiam is most kezdte, 22 hónapos lesz. Ő is felhúz, lehúz, de ennyi nem elég, a mi lábunkra is húzza a cipőket. Amikor apája megjön, szalad elé papuccsal és már a cipős lábára tuszkolná rá.
2011. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!