Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves a fiam es nem tudjuk a...

3 eves a fiam es nem tudjuk a kukijan a bort hatrahuzni, lehet problema belole?

Figyelt kérdés
eddig szepen kezdett neki fellazulni de par honapja mar annyira sem lehet neki mint eddig.hirtelen nagyot nott es vele egyutt a kuki is:)..ha pisil a makk korul mintha lufi lenne...gyerekorvosunk szerint 5 eves koraig nem kell belole problemat csinalni,igaza van..en aggodom hogy akkor hatratepik neki:(
2010. jan. 27. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Èn biztos szakorvoshoz vinném(urológus).
2010. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, h nem kell vele foglalkozni. A mi gyerekorvosunk 2 éves koráig mondta, hallgattam rá én hülye, aztán az urologián fel kellett választani neki, mert teljesen le volt tapadva. Ja és szűkülete is volt. Vidd el urológiára, de nem akarlak biztatni, valószinüleg le van neki tapadva.

És nem feltépi neki, henem egy kis kanállal felválasztja. Az még akkor nem is olyan rettenetes, hanem utána, amikor kamillázni kell itthon, és felhuzni. De inkább most, mint később.

2010. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd el, húgyuti fertőzés is kialakulhat belőle. Tapasztalat :-(
2010. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen,en is ettol felek:(kertem mar beutalot de nem kell vinni meg sehova-volt a valasz ra:(
2010. jan. 27. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,adjon csak szépen beutalót,(mond,hogy körül akarod metéltetni kamuból)
2010. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért ellenzi a szakorvosi vélemény kikérését?
2010. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt mondta 5 eves korig nem kell vele foglalkozni,5 eves kontrollnal ugyis kuld urologusi kivizsgalasra es akkor ,,hatrahuzzak,,neki-szerinte...mar azon is gondolkoztam hogy atviszem ot masik gyerekorvoshoz-de viszont mas szempontbol meg vagyok vele elegedve:( nem tudom hogy eroltessem -e..kulonben a kicsi jol van,nem zavarja,nem faj neki csak most mar nem enged hozzanyulni,mar szegyenlos es takargatja:))))
2010. jan. 28. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt húgyuti fertőzésünk, 2 éves kora előtt én egy magán urulógushoz vittem el, Ő azt mondta hogy rendszeresen kell huzogatni, mikor felszondázták neki hát én még olyat nem láttam tele volt fehér váladékkal otthol kellett kitakarítani kamillával persze egyszerre nem ment 1 hetes procedúra volt 3-man kellettünk hozzá.
2010. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hagy annyiba,késöbb meg azt mondják,te vagy a szülö miért nem gondoskodtál idöben róla.
2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!