Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert ebred fel sirva ejszaka...

Miert ebred fel sirva ejszaka a 16 hos kislanyom, es miert nem tudjuk vissza altatni?

Figyelt kérdés
Egeszen kb 13-14 hos koraig ataludta az ejszakat na mikor pici volt egesz 6 hos koraig volt hogy felkelt szopizni egyszer ,de miota nem szopizik aludt szepen csak annyira ebredt fel ha kellett a cumija vagy tea,sott ha csak a cumija kellett azt o sajat maga megkereste maganak betette es alud tovabb,de a haelyzet nagyon megromlott par hete mostmar felebred es egyaltalan nem akar vissza aludni csak sir mig az apja fel nem veszi hiaba en szolok es veszem ki a kisagybol az apjahoz akar menni de az a baj hogy meg o sem tudja visszaaltatni mert nem akar aludni ha meg le teszi akkor kezdodik minden elorol a siras hisztizes,A tegnap ejszaka addig nem aludt vissza azt is nagy siras utan ameddig az apja ki nem ment a masik szobaba es azt mondtam neki hogy apa elment papa dolgozni.Kerdeztem tole hogy nem ehes arra megjobban elkezdett hisztizni ,faj valamije mutassa meg semmi.Nem no most a foga sem.nem szokott ejjel enni sem.Nagyon hisztizik semmi nem jo neki csak olben,sosem vettem ki az agybol ejszaka ha felebredt ,akkor most miert van ez?Nappal sem alszik mar csak epp egy orat este 22-23 oraig van fent olyan szepen elalszik (altatva)de ejjel 2 utan vagy van hogy hamarabb vagy kesobb felebred. (az ejszaka azt is kitalaltam hogy buksizzal le es simogatom a buksid,vagy szeret imatkozni imatkoztunk,megkapta a kedvenc maci kutyusat,de semmi csak hisztizett egy par masodperc utan). Mi tortenhetett vele ? (Hat par hete meg van valtozva jobban bujik es hizeleg nappal de nagyon hisztis bar mit nem szabad vagy raszolok szepen vagy csunyan ha nem az van amit o akar akko ordit csapkod lecsapja magat a foldre ,egyszeruen nem tudunk mit kezdeni vele meg nappal sem egesz nap csak sir es hisztizik ha nem az van amit o akar ,ha meglatja hogy vc-re kell mennem akkor sir ,ha eszem akkor is hiaba az olombe ultetem es adok neki megunja es fogja a kezem es sirva rangat hogy menjek vele es nem egyek.)
2010. jan. 26. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

hát jó kérdés. szerintem közrejátszhat a szep. szorongás, ami másfél éves kor körül felerősödik. másrészt kezdődő dackorszak is ludas lehet. védőnő, orvos mit mond?

nappal következetesek vagytok vele? ha hisztikzik, engedtek neki? foglalkozol vele eleget nappal?

2010. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.koszi hogy irtal,egesz nap ketten vagyunk ulok vele a satorba csak annyit nem foglalkozok mig mosogatok fozok stb,de meg akkor is kotekszem es el fogom ha jatszani akar es nyom a puszikat nala.szoval foglalkozas hiany nem hiszem hogy van,.
2010. jan. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!