Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valahogy "elromlott" a kis...

Valahogy "elromlott" a kis fiam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 honapos a kisfiam, kb.6 hetes koratol ataludta az ejszakakat, egeszen mostanig.Csodalatos kiegyensulyozott baba volt, meg voltam gyozodve rola, hogy mindent jol csinalok, sikerult kialakitani egy rendet es azt kovettuk Kb.2 hete atesett egy beavatkozason (atmostak a konnycsatornajat), azota nincs egy jo ejszakaknk, a remalmai lassan elmultak ugyan,de ejszakankent tobbszor felsir, k. orankent, sose veszem fel, nem teszem tisztaba, nem etetem, itatom ( feltem, hogy nehogy ehez kosse majd az ebredeseit), de mindhiaba. Olyankor eleg, ha csak az agyahoz lepek, visszaadom a cumijat, vagy csak megsimogatom es visszaalszik,1 orara, aztan, minden kezdodik elolrol.Nappal sem alszik valami sokat, 2.3szor 15 perceket.En rontottam el? Mit tegyek? Mar nagyon faradt vagyok es kialvatlan. Elore is koszonom ha megosztjatok hasonlo tapasztalataitokat!
2010. jan. 26. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos mi is hasonló cipőben járunk. Az én kicsim 3 hetes korától végig aludta az éjszakákat, semmi baj nem volt vele, hasfájós sem volt, nappal is aludt, evett, játszott, csöndes, nyugodt baba volt idáig. Most viszont kezd felborulni a napirendünk, ez annak is köszönhető, hogy kialvatlan vagyok és nem tudok rendesen koncentrálni a teendőimre, mert éjjel 2-3x felébred, nem sír csak "beszélget" és rugdosódik, ha nem szólok vissza neki vagy nem reagálok rá akkor elkezdi a sírást. Ha viszont megsimogatom vagy cicire teszem kiköpi és elkezd nevetni, vigyorog ezerrel, kiabál, rugkapál. Mintha nem is lenne álmos. Ez kb 15 percet tart, majd szépen vissza alszik és még az éjjel folyamán 1-2x el játszik ezzel. Arra gondolok, hogy a fogzás miatt van, mert most bújt ki az első foga és úgy veszem észre jön a második is. De eddig úgy tudtam ilyenkor nyűgösek a babák és fájdalmaik is vannak, de rajta nem látszik, hogy fájna valamije... Nem csinál ő semmit rosszat csak egyszerűen nem alszik. Remélem hamarosan kinövi és visszaáll minden a régi jól megszokott kerékvágásba.

Próbálok türelmes lenni és neked is csak ezt tudom javasolni. Talán az idő majd megoldja.

2010. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 hosak vagyunk és már kezdek kibukni mert nálunk is ez van.Ő ujszülött korátol végig aludta az éjszakát és napall sem volt vele semmi gond.Most mi is abban a cipőben járok mint ti.este éjféltől hajnalig (válozo az idő) sír.Napal joformán semmit nem alszik és ráadául neki van egy 2 éves nővére.Este nem kell neki a tápi, a viz ,a tea, a cuni semmi.Nem tudom mit csináljak vele.Tehetetlennek érzem magam, hogy bármit csinálok semmi nem jó neki.
2010. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!