Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek borzasztó anya az...

Szerintetek borzasztó anya az ilyen?

Figyelt kérdés
Magamról beszélek. A kislányom belépett a dackorszakba... már egy ideje (3 éves). Szerencsére a nagyon problémás dolgokat úgy érzem sikerült kijavítani, de maradt egy, amit nem tudok megoldani. Este és délután a lefekvésnél az öltözködés(csak az öltözködés) egy kínlódás. Ő röhigcsél, tekereg, rohangál, ugrándozik, így eltart egy darabig. Az esetek nagy részében viszonylag jól tűröm, de néha kiborulok és lekiabálom. Tudom, hogy nem segít, de néha teli van a bugyrom azzal, hogy elmagyarázzam ez nem szép dolog. No meg ez tök hatástalan is. A kiabálás sem segít tudom, de erre az egyre nem találtam megoldást. Ilyenkor úgy érzem én vagyok a világ legrosszabb anyukája, hogy nem tudom megoldani ezt a dolgot és kiborulok. Ti is kiborultok néha a dolgaikon, vagy csak én vagyok ilyen?
2010. jan. 22. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

UGyan, aki azt mondja, hogy soha, egyszer sem mordult a gyerekére, az álszent! Én is rámordulok, van hogy naponta többször, ha egyszer nem ért a szóból... De ettől még kiegyensúlyozott, a koránál értelmesebb gyerekem van.

Ja, és nálunk is jön a tesó, de minden reggel MagneB6-tal indítok (amúgy is jót tesz).

Kitartás! :)

2010. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy van olyan anyuka, aki egyszer sem emelte fel a hangját.
2010. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Magne B6-al nem ártasz a babának. Én nem isi ismerek olyan embert a környezetemben aki terhesen ne szedett volna...nekem pl 2x1-et kellett szedni.

Ja, és az én lányom meg 19 hónapos akire most jött rá a vetkőzös korszak.

Gondolhatod napjában hányszor öltöztetem fel. Ez mellett még munkanélküli a férjem aki semmit nem segít csak egész nap a tv-t bámulja.

A napomat 2 db magnéziummal indítom!!!!!!

2010. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy kis humor is van azért a vetkőzésnél: lányomnak ikrei vannak, ők egymásnak segítettek vetkőzni, alig egyévesen :)))
2010. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 éves,de kikészít az öltözködéssel!A mióta megszületett utál öltözködni!Mondjuk nálunk nem kimondottan azzal van a probléma,hogy fel kell venni a ruhát,hanem,hogy neki minden kényelmetlen!Tegnap pl. a zokni nem volt jó,mert a varrás zavarja elöl,vágjam le azt a rész.Mondtam neki,hogy akkor szétjön a zokni ki kell dobni.Így aztán abbahagyta.A hótaposó is szorítja mindig,holott kb. 3 cm-vel nagyobb rá!Szúr a pulóver a háta közepén és semmi nincs benne.Szóval vannak ilyen dolgok!Ki tud akasztani!Remélem kinövi!:)És amúgy én is szoktam néha kiabálni vele,olyan anya nincs aki nem kiabál a gyerekére,vagy,ha van 1000-bő egy!Nem vagy egyáltalán rossz anya!
2010. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát látom az öltözködés az örök gond. Megnyugodtam, hogy nem csak nálunk. Köszi mindenkinek.

Amúgy a fürdés után megnézünk már egy ho-ho-t és azalatt át tudom öltöztetni. Bár nem minden módszer tart örökké, de ez most egyenlőre bejött. Köszönöm.

kitartás mindenkinek. :)

2010. jan. 25. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!