Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anyukák, milyen...

Egyedülálló anyukák, milyen plussz pénzeket kaptok?

Figyelt kérdés
Emelt családin kivül? Tudom hogy önkormányzat függő,csak tájékozódom a skálán. És ha leírnátok az mellé mennyi a gyedetek? köszönöm
2010. jan. 21. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Pont ma hivtam fel az önkormányzatot (pest) és állitólag meghaladom a törvénybeben előirt keretet.Valami olyasmit mondott hogy 1 főre 38ezer körül lehet max, azon felül nem jár semmi.Maximális gyedet kapok+az emelt családi.De akkor ha visszamegyek dolgozni akkor pláne nem kapok semmit.

2010. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Mindig az hajtogatják a feljebb valók, hogy miért nem szülnek a fiatalok?!Na pont ezért nem szülök, mert nincs miből felnevelni szegény gyereket.Nem baj, a lényeg az, hogy a nyugdíjjasnak legyen, akinek már nem kell eltartani senkit.


28/N

2010. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves 22:43-as

Talán nem a nyugdijast kéne támadni az a szerencsétlen már rég ledolgozta amit ˝kell˝ és amíg te a padot koptattad ˝ő tartott el˝ és szégyen hogy nem gondoskodik az állam megfelelően róluk Szégyen hogy havi 80E Ft-t kell beosztaniuk és akkor már sokat mondtam ha ennyi jut. Az én nagymamám mire befizeti a csekkeket alig marad ételre neki, éss nem fizet hitelt vagy lakbért csak rezsit!! Gondolkozz mielőtt beszélsz Talán a honatyák fizetését kéne egy kicsit megnyirbálni nem??? Talán a sok munkanélkülinek kéne elmenni dolgozni és nem kuncsorogni. A legkisebb fiam 5hónapos és dolgozom mert kell aki akar talál munkát és nem a nyugdijast bántja vagy szerinted már haszontalanok tartsuk őket kenyéren és vizen vagy lökjük le őket a Törökugrato-ról ??

29É 3Gy

2010. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi!pont annyiból élek én is, nekem sincs több, csaak annyi külömbséggel, hogy nekem van egy hugom is, aki még tanul és el kell tartani.tudod?és mi többen vagyunk arra a 80 e ft-ra.Lehet hogy te jó helyen élsz és van munkád gyerek mellett, de én az egyik legszegényebb megyében lakom, és nem tudok felmenni pestre dolgozni, mert a kiskorú testvéremet nem hagyhatom itt.
2010. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még valami, ebből a pénzből én sem a fejemet vakarom, hanem a rezsit fizetem, és a testvérem pedig az iskolában lát főtt ételt.senkinek sem könnyű, de a nagyapám, aki nem a nagyapám,mert nem vérszerinti, több pénzből él egyedül, mint én.egy anyának meg el kell tartani azt a gyereket, mert nem csaak enni kell neki adni, hanem vannak ott egyébb kiadások is szerintem.egy csecsemővel nagyobb baj van, mint egy 14 éves lánnyal.
2010. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ne magyarázd mi kell egy gyereknek csak ne azt okold aki nem tehet róla és nekem sem megy jól mint sok más családnak én sem unalomból járok dolgozni egy kicsiny Pestmegye-i faluban lakunk és és havi 38EFt ért takarítom az iskolát 6 órában hogy megadhassam a családnak ami kell hogy a Bank ne vigye el a fedelet a fejük fölül és a szolgáltatók ne kapcsolják ki az áramot a gázt és a vizet.stb.
2010. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!