Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől zsibbadhat időnként a...

Mitől zsibbadhat időnként a jobb keze?

Figyelt kérdés
Két éves lesz és mondja,hogy szúr, de csak a keze és a jobb. Eléggé aggódom, nem akarok rosszra gondolni :(
2010. jan. 20. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
már kb 3-4 szer szólt eddig, az elmúlt két hónapban.
2010. jan. 20. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám dokinak!
2010. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta, lehet a növéstől is, ne dramatizáljam túl... figyelni kell, és kérdezgette, tudja-e olyankor mozgatni, de tudja, éjszaka nem ébred-e rá, de nem ébred ilyenre, sőt semmire, jól alszik, jól eszik, teljesen egészségesnek látszik és teljesen kiegyensúlyozott gyermek. Rendkívűl okos, és tehetsége is sokmindenben megmutatkozik. Tudom, ez még nem zárja ki a lehetőségét egy esetleges rossz diagnózisnak (agydaganat, vagy valamilyen gerincsérvi probléma) de talán csak azért mondja, mert nyűgös, vagy mert simogatásra vágyik... Jaj, nem tudom, imádkozom és figyelem. Decemberben mondta, hogy bibi keze utazáskor, hosszú út közben, aztán ma a délutáni altatáskor, de már nagyon nyügi volt és most azt mondta szúr keze. Úgy aludt el, hogy simogattam neki, és ha abbahagytam, visszahúzta, hogy még. De aztán elaludt. Ha zsibbadt is, mozgatta rendesen, és meg is fogta a kezem, tehát az sem biztos, hogy zsibbadt, csak ezt mondta, én meg rögtön feltételeztem...
2010. jan. 20. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éppen nem vagyok két éves, de nekem is előfordul, h zsibbad a kezem. Ez olyankor fordul elő, ha pl sokáig támaszkodok rajta, elfekszem, vagy stb.. Én úgy tudom, ez a vérkeringéssel függ össze, de nem tudom, hogy van ez egy kétévesnél. Szerintem szakorvost keress fel. Inkább legyen sok hűhó semmiért, mint valami probléma! Elég kicsi ahhoz, hogy folyton zsibbadjon a keze.
2010. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyomta a vállát a gyerekülés, állítottunk rajta, azóta nincs gond, és szerintem nem is lesz :) köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!