Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekkel hogy oldjátok...

Kisgyerekkel hogy oldjátok meg télen a szellőztetést, hogy meg ne fázzon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehezen, mert nekem ráadásul kicsi a lakás is. Kétféle képpen szoktam. Az egyik, hogy felöltöztetem rendesen sál-sapka, és felülök vele az ágyra amit nem ér a huzat, és addig míg 2-3 perc kiszellőzik a ház ott olvasok vele, majd ha bezártam mindent, 10 perc alatt fokozatosan öltöztetem le. De ez elég fárasztó, mert nekem a pára miatt reggel is és délután is meg kell csinálni, és ugye terhesen....

A másik, hogy bezárom a szoba ajtót beülök vele, amíg kiszellőzik a ház, aztán összeengedem a levegőt, mikor bezártam az ablakokat, és ha visszaállt a meleg, átmegyünk a másik szobába, és a gyerekszoba ajtaját zárom és ablakát nyitom rövid időre. Ekkor csak egy vékonyabb pulcsit adok rá pluszba. Ez egyszerűbb, de lehet nem annyira hatásos, meg gyors, viszont nekünk így is jó. Bocs hogy hosszú lett....

2010. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellőzőrendszert építettünk ki a házban.
2010. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom hogy külön szellőztetem a helyiségeket és pl amig a nappali szellőzik addig a szubában játszunk..és forditva.
2010. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az utolso válaszadoahoz hasonloan, én is felváltva szelloztetek, ajtokat meg becsukom.
2010. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!