Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mutattátok be az új...

Hogyan mutattátok be az új szerelmeteket a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Válás után vagyunk 1 évvel, és kicsik még a gyerekek, az egyik 3 a másik 1 éves. Új szerelem van úgy néz ki megtaláltam az igazít, a gyerekekre ez milyen hatással van? Vagy hogy szokott ez lezajlani?

2014. szept. 18. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat várj meg azzal, higy valoban az "igazit" találtad e meg, plane valas utan....

Barátként/barátnőkent kell bemutatni. "O Pisti/Kati , egy nagyon jo barátom/barátnőm". Sok kozos programba bevonni, de nem odakoltoztetni, nem neki állni csókolozni a gyerekek elott.

2014. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zabmester ***** válasza:

A fiam majdnem öt éves volt, amikor megismerkedtem a mostani párommal. Merő véletlenségből már az első randink alkalmával találkoztak egymással, mondjuk ezt nem így terveztem, de így jött ki a lépés. Persze nyilván nem úgy mutattam be a gyereknek, hogy ide nézz, itt az új apukád, csak szimplán bemutatkoztak egymásnak, és nagyon tetszett mindkettejüknek, hogy ugyanúgy hívják őket (furcsa dolgokra képes az élet :)), aztán el is köszöntünk, és mentem a gyerekkel haza. Később, amikor már tudtuk, hogy komoly a dolog, akkor járkáltunk hármasban sétálni, mindenfajta színpadias bemutatás nélkül, egyszerűen csak mondtam a fiamnak, hogy menjünk el ide meg oda, és az xy is velünk tart, ennek mindig örült, jól eljátszottak együtt, kapott mindig valami apróságot, megvolt a szimpátia közöttük. Aztán szépen alakultak a dolgok, már a fiam reklamált, ha épp nem volt nálunk a párom, és nagyon örült neki, amikor összeköltöztünk, hogy most már végre nem megy "haza", mert már nálunk van az otthona :D

Jó, persze voltak kicsit húzósabb időszakok, amikor egyszerűen csak kipróbálta, hogy a páromnál meddig lehet elmenni, mi az, amit még elnéz, és mi az, amit már nem, de szerintem ez teljesen természetes, főleg úgy, hogy korábban nem volt semmiféle apaképe, az édesapját nem ismerte sosem (vagyis inkább úgy mondanám, hogy nincsenek róla emlékei), neki is meg kellett szoknia, hogy már nem csak ketten, hanem hárman vagyunk, de hamar összerázódtunk, és mindannyiunk számára természetes már, hogy mi így vagyunk egy család :)

Nyilván ez nálatok kicsit másképp lesz, hiszen a te gyerekeid ismerik az apukájukat, bár a kisebbik ha még csak egy éves, és egy éve váltatok el, akkor arra nem nagyon emlékezhet, hogy milyen, ha ketten nevelitek, de ha apuka tartja a kapcsolatot velük, akkor arra figyeljetek, hogy ne érezzék azt, hogy valaki az apa helyére akar lépni.

2014. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem merek belevágni a kapcsolatba mert nem akarom a gyerekeket felzaklatni. De most találkoztam valakivel, akivel jól megértjük egymást, kölcsönös a szimpátia imádja a gyerekeket, és sok mindenben egyezünk. Közeledne, komolyan, de én félek. Szóval ezért kérdeztem, hogy hogy megy ez.
2014. szept. 19. 20:31
 5/6 anonim válasza:
Korai nagyon szerintem,és előtte szólni kell szerintem apukának is .Elsőre amikor ha apukánál vannak a gyerekek akkor randizgass.Hol ismerted meg a drágát?:)
2014. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!