Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan közlekedtek egy 21...

Hogyan közlekedtek egy 21 hónapos kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Mennyit jártok gyalog (mármint úgy, hogy ő gyalogol) és milyen távolságokra?

Milyen "alternatív" megoldást használtok még a gyalogolás mellett? (Babakocsi, kismotor, autó, tömegközlekedés...)

Babakocsit egyáltalán használtok még?

Kismotorral milyen távolságra mertek elmenni?


2010. jan. 19. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom még csak 19 hós, de egy éves kora óta triciklizünk. Most télen, ha hideg vagy hó van, akkor sportbabakocsival megyünk a faluba. Ha nem akarok nagyon kimenni vele, csak a lényeg a levegőzés, akkor már eltotyogunk, de sajna mindenfele megy, csak előre nem, így én nem szeretem ezt a megoldást-apa szokott az udvaron totyorogni vele, kutyázni, fát szedni, virágokat nézni... vettem egy babapórázt, de az overált nem éri át, így az nem lett most segítség. 1,5 hónap mulva szülök, hogy akkor mi lesz, azt még nem tudom. Lesz testvérfellépő, tricikli, amit akkor már talán egyedül is tud tekerni és nyáron meg kismotor. Valószínü inkább a közeli játszóra megyünk csak, a nagy tud ott játszani, a kicsi meg úgyis csak a kocsiban fekszik majd.
2010. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha haladni akartam, vagy vásárolni mentünk, akkor babakocsi. Ha csak úgy levegőzni vagy játszóra, akkor motor vagy séta játékbabakocsival (azzal valamiért haladósabb). Utóbbi kettővel simán fel lehet pattanni egy-egy buszra, villamosra így hosszabb távon is jó. Nagyobb távra a legkényelmesebb autóval járni, már ha nincs dugó és nem gond a parkolás.
2010. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tavasszal volt 1 éves a fiam, akkor rászoktunk a bicajra (kisuléssel), igaz, falun lakunk, itt nagyon jo volt így. miota hidegebb van, sétálni kocsival megyunk, de levegozni szoktunk a ház korul is, kint játszani, sétálni, nézelodni.

bevásárláskor az uzleti bevásárlokocsiba ultetem a fiut.

a kocsit így tavasz ota már csak hosszabb sétához, plázázáshoz" használjuk, vagy ha megyunk a városba. ott csak a parkban szoktam egyedul engedni még, mert furgébb mint én:)

2010. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nálunk mostanában egy kissé elkényelmesedett a kis harcos.

Régebben több (2-3) kilóméter távolságra is elsétáltunk együtt kézen fogva, és nem is volt vele semmi gond. Mostanában viszont nem akar sétálni, csak "utazni". Viszont a biciklisülésben való utazáshoz most hideg van, a kismotorra nem hajlandó ráülni sem, az autót meg szerintem luxus kisebb távolságokra használni. Szóval marad a sport babakocsi, ha már végképp nem bírok vele. Csak kissé furcsának érzem, hogy egy ilyen nagy gyereket még sportkocsiban tolok...

2010. jan. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!