Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hajdúszoboszlói strandon...

Hajdúszoboszlói strandon kisgyerekek számára van medence amiben fürödhetnek télen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire kisgyerekre gondolsz. Mi egyszer egy 6 évessel voltunk. 1 medence volt, amibe bele mehetett, de elég szenvedés volt, mert mindig ott kellett lenni valakinek vele, pedig a többi medencét is ki szerettük volna próbálni. Ő meg nem értette, hogy a többibe miért nem mehet.

Inkább próbáljátok ki a debreceni Aqaticumot. Bár ott még nem voltam, de már nagyon vágyok fürdőbe. Nyáron terhes voltam, ezért nem mehettem. 3 hete szültem, de biztos nem bírom ki nyárig és még a télen el akarok jutni valamelyik fedettbe.

2010. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!