Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Náthát, köhögést még kezdeti...

Náthát, köhögést még kezdeti fázisban hogy lehet kikezelni?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam, bölcsis. Tegnap, amikor vittem bölcsibe, kintről már hallottam, hogy bent köhög egy gyerek, mire hoztam haza a fiam már ő is köhögött kicsit. Nem vészes, pici köhögés. Ma egy picit folyt az orra is, és minimálisan rekedt. Vigyem orvoshoz? Vagy mit adjak neki, mit csináljak, hogy ne legyen nagyobb betegség?
2010. jan. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz sztem semmit.

C vitamin, mézes tea, ha nagyon köhög akkor szirup, én ennyivel ha nincs láza nem vinném orvoshoz.

2010. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
propolisz, propoliszos méz, sok-sok folyadék, gyógytea, C-vitamin, hagyma, ha szereti, és friss levegő. Esetleg homeopátiás bogyók.
2010. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Stodal szirup szerintem nagyon jó kezdeti stádiumban. ÉLn már ha érzem, hogy kicsit kapar a torkom elkezdem szedni és hamar felszakad a váladék.
2010. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát végülis elmentünk ma délután orvoshoz, pedig a bölcsiben sem tartották indokoltnak, de kiderült, hogy jók voltak a megérzéseim, mert kruppja van. A rekedt hang volt igazán gyanús, szóval ezek szerint sajnos nem egy szimpla megfázásról van szó :S
2010. jan. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!