Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos lányom 1 hete...

20 hónapos lányom 1 hete nagyon nehezen alszik el d. e. és d. u. -án is. Van ilyenkor egy fejlődési ugrás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokáig szopizott(18 hós koráig)és mikor leszokott,könnyen elaludt az ágyában,ha én is itt voltam a szobában. Most másfél-2 óráig játszom vele, könyörgök neki, hogy csicsizzen. Már 5 mesén túl vagyunk akkor is lemegy az ágyról, viszi az ágyába egyessével a játékait. Nincs sok minden a szobájában, csak pár könyv.meg 3 plüss állat. A legdurvább, hogy a fogkeféjével alszik el. :)
2010. jan. 18. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Emlékeim szerint én ilyenkor áttértem az egyszeri délutáni alvásra. Ebéd után rögtön tettem le őket aludni. Tehát fél 1-1 körül már aludtak. Ilyenkor 2-3 órát is. Ébredés után adtam nekik uzsit és mentünk ki az udvarra, a levegőn hamarabb fáradnak, így este sem volt gond az alvással. Lehet hogy eleinte nehezen bír majd fent maradni ebédig, de próbáld meg húzni, legalább délig ne aludjon el, majd 10 percenként tolni 1 ig. Majd az oviban is ez lesz a rendszer nem árt nekik ha megszokják már otthon.
2010. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!