Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit alszik a 2 év körüli...

Mennyit alszik a 2 év körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
Eddig délután 2,5-3 órát aludt úgy kellett felébreszteni, most 1 hete 1,5 órát alszik úgy hogy nem akar lefeküdni és sokszor sirva kel. Régen 10kor aludt el és reggel ébreszteni kellett fél8kor, most 9kor alszik és reggel megébred 6kor negy nehezen altaom vissza és még 1 órát alszik. Mire véljem ezt a hirtelen változást?
2010. jan. 16. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van...Mi is egyik napról a másikra jártunk így! Aludt 12-15-ig aztán egyszercsak 12-13,13.30-ig.Este 8körül elalszik és 6kor ébred,pár hónapja elaludt 7-kor ,kelt 8kor.Nemhiszem hogy aggódnód kéne ,nekem a harmadik gyerkőc áll át és majd ovira meg egyre később akar elaludni reggel meg nem akar felébredni:):):)26hónapos a lányom.
2010. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányom 2,5 éves.

Nyár óta este 8-tól reggel fél 8-ig alszik.Nappal egyáltalán nem alszik.Pedig ideje lenne:)le is fektetem, de csak ugrál..

2010. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom holnap tölti be a 2-t.Nagyon kevéskét alszik,este 8-kor lefekszik és 6-kor felkel,valamint 13:00-kor elalszik ebéd után és 14:30-ig felkel..(Vagy 15:00-kor)Szerintem nem baj..
2010. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Októberben volt két éves a fiam. Reggel 7-8 között ébred, utána bölcsibe megy, ott délben fekszenek, elvileg kettőig van alvás, de a fiamat sokszor hagyják fél 3-ig aludni, mert ott nagyon tud :) De múltkor mentem érte négyre, és mondták, hogy fél órája kelt fel, korábban képtelenség volt felkelteni. Itthon este 8 körül már ágyban van, 9-re szokott elaludni, de van, hogy csak 10-kor. Hétvégén a délutáni alvás úgy néz ki, hogy én igyekszem délben letenni, de örülök, ha fél kettőkor elalszik, aztán 4-ig húzza a lóbőrt. Ettől függetlenül este ugyan úgy alszik el.
2010. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!