Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek még neki egy szandált...

Vennétek még neki egy szandált? Vagy már felesleges?

Figyelt kérdés
Van egy itthoni és egy szép d.d.step elmenős szandálja a lányomnak. Hamarosan kezdődik az ovi, ott a benti is szandál szokott lenni. De abszolút tanácstalan vagyok, vajon lesz e még szeptemberben olyan idő,hogy lehet szandit hordani. Mert a mostanit bevinném neki benti cipőnek. vagy vegyek még egyet?? Esetleg egy balerinát és azt biztos olcsóbban kapok,mint egy szandált??
2014. aug. 6. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, milyen idő lesz szeptemberben... Ha azt látod, hogy jó idő van, akkor vegyél neki egy szandált még, de balerinát szerintem ne, mert az nem valami egészséges a lábnak...

Esetleg nézd meg a Deichmanban, ott vannak jobb minőségű szandálok olcsóbban is.

2014. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én biztosan nem vennék még egyet
2014. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha van egy otthoni meg egy elmenős szandálja akkor minek vennél még egyet???

Az otthoni nagyon trotty állapotban van??ha azt bevinnéd szeptemberben ovisnak,közben utcán használhatja a szépet majd pár hét múlva mikor már nem lesz olyan meleg veszel neki egy átmenetit és a szép szandit beviszed ovisnak!

2014. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, az itthoni már elég trotty :) meg éppen éppen jó.

de lehet ezt a megoldást választom

2014. aug. 6. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

A szépet add rá most még a trotty helyett, aztán majd vegyél neki egy benti szandit.

Nekem egy hete kellett venni mindkét lányomnak új szandit, mert kinőtték, nem bírták már ki ezt az egy hónapot, de költségérzékenyen a kínaiba mentem...

Majd aug. végén veszek nekik benti szandit, arra márkásat szoktam, általában szamos vagy asso.

Ez a kínai meg most tökéletes még erre a pár hétre. Megjegyzem jobb, mint amit nyár elején vettem az egyik lányomnak a deichmannban, mert az úgy törte a lábát, hogy csak zoknival tudta hordani. A zokni pedig a nagy melegben igencsak kínzás.

2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a szép szandiját viném be az óviba bentinek és a másikat használnám elmenösnek kintinek .
2014. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én venék még egyet egy kicsit nagyobat mert ha időközben kinőné a szép szandiját is legyen egy másik bentinek.
2014. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!