Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki érti ezt a leletet? A...

Valaki érti ezt a leletet? A 3 éves kislányom beteg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak! Csütörtökön belázasodott pénteken elvittem az orvoshoz reggel. Mivel nemrég volt felfázása ezért azt javasolta az orvos hogy vigyünk egy vizeletet gyorsan még most a laborba mert annak még estére meglesz az eredménye! Hát borzasztó lett a vizelet és csak az ügyeletnek tudtam megmutatni ahol azt mondta az egyik orvos: Kórház:-(a másik hogy ráér hétfőn:-(

Ezek az eredmények:


LEU viz 500 leu/ul (a normál érték:0-25)

KET keton 1mmol/l (a normál érték:0-0,01)

ÜLEDÉK VVT VIZ 10 sejt (a normál érték0-4)

ÜLEDÉK FVS VIZ 150 SEJT (a normál érték0-4)!!!!


ÉRT EBBŐL VALAKI VALAMIT?


2010. jan. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kislánynak még nagyon erős gyulladása van, én a helyetekben bevinném a kórházba. Hétfő az még ilyen esetben hosszú idő, addig is kellene neki antibiotikum. Vagy kap rá gyógyszert?
2010. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A LEU azt jelenti leukocita, azaz egy bizonyos típusú fehérvérsejt, a VVT= vörösvértest, FVS= fehérvérsejt, ezek azért emelkedettek, mert gyulladás van a szervezetben, valszínűleg a húgyúti rendszerben. A ketonuriáról nem tudom, h ebben az esetben mit jelent, de sztem nem komoly, csak gyulladás, de azért kérdezz meg egy orvost.
2010. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kapott a háziorvosunktól antibiotikumot, még azelőtt hogy megérkezett volna a vizeleteredménye(amit sajna már nem látott) Tegnap este voltunk az ügyeleten mert tartósan 39 fokos láza volt és meg szerettem volna mutatni a leletet is egy orvosnak! De ma 37,5 fölé még nem ment a láza! Talán már hat az antibiotikum?
2010. jan. 9. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony nagyon örülök neki kezd hatni a gyógyszer. Kedves anyuka jó egészséget a kislánynak.
2010. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!