Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egmont klubtag vagy?

Egmont klubtag vagy?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy ajánlatot tőlük. Arra lennék kíváncsi, hogy pl. a Micimackó klubban minden hónapban 2620ft a csomag, vagy itt is drágul? Sajnos jelenleg szabadságon vannak, így nem tudok érdeklődni!
2009. dec. 30. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!ez engem is érdekelne.ha megtudsz vmit,akkor írnál nekem.én is ma kaptam tőlük levelet.
2009. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma átolvastam mégegyszer a levelet és úgy értelmeztem, hogy mind egy áron van! A Thomasosnál írták azt, hogy egy csomag van, ami 200ft-tal drágább!

Remélem segítettem!

Üdv!

2009. dec. 31. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig fix áron marad, úgy ahogy az ajánlatban van. Aztán majd biztos drágább lesz, mert ezt sok évig fogják küldeni (ha le nem mondod). Ti hány évesek vagytok?
2010. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én Kislányom még csak most töltötte be az 1-et! Gondoltam ovis koráig összegyűjtögetem neki! Legalábbis egy adagot! Addig is nézegethetjük a könyveket! Ti?
2010. jan. 1. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 21 hónaposak vagyunk, de még nem tudom, hogy elkezdjem-e, vagy várjak legalább 3 éves koráig. Úgy gondolom, hogy egyenlőre én sem adnám oda neki, de szerintem úgysem bírnám ki. :)
2010. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!