Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha elmegyek dolgozni, kire...

Ha elmegyek dolgozni, kire bízzam a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetünk miatt muszáj elhelyezkednem.2éves elmúlt család csak 50kmre van,szomszédokkal nem beszélünk csak ritkán.pénzem viszont arra nincs hogy valakit 800ft/óráért fizessek.lesz hogy 4 de valamikor 8órát kell vele lenni a párom be tud segiteni rugalmas a fönöke de kell valaki vészhelyzetre.
2009. dec. 29. 22:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bölcsit ma kérdeztem 5én nyitnak addig nem tudják megmondani lesz e hely és mikor.de estére igy is kell találnom valakit mert a párom 8-16óráig és 16-24óráig dolgozik.ha éjjelre megyek ö meg délután nem lesz vele senki.8- éjfélig.akit anyukát ismerek már kérdeztem,de ök is mennek dolgozni.
2009. dec. 30. 18:07
 12/15 A kérdező kommentje:
fehérvártól 20kmre.köszi mindenkinek.teszek ki hirdetést.az én anyukám meghalt tavaly .
2009. dec. 30. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Magánbölcsi? Nem tudom mennyibe kerül, meg merre laksz Fehérvártól, de itt Szabadbattyánban, Kőszárhegyen van. De részleteket nem tudok róla, és Fehérváron is van több helyen.
2009. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Babysitter mindenképp kell, ha csak esetenként ugrik be 1-1 órára, akkor ki lehet bírni a 800.-at is. Egyébként meg nincs a településen egy ráérős nagyikorú néni, pótnagyiként? Aki talán 500.-ért is vigyáz. A fontos, hogy ne minden nap más legyen vele, te is megőrülsz és a gyerek is. Napközben meg bölcsi.
2009. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
PERSZE AZÉRT RAKOK KI HIRDETÉST MERT MÜSZAKTÓL FÜGGÖEN DÉLUTÁN ÉS ESTE 4 ÓRA KIESÉS VAN DE AZ 5 NAPRA MÁR 15000FT AZOKON A HETEKEN MEG MIKOR EGY MÜSZAKBA LESZÜNK VAGY BÖLCSI VAGY 1 HÉT A ROKONOKNÁL DE AZT NEM BIRNÁ NAGYON APÁS,VISZONT A GYEREKEKET SZERETI BARÁTKOZOS GYEREK.VAN EGY NÉNI MELLETTÜNK DE RÁ NEM MEREM BIZNI MESÉLTE HOGY VOLT HOGY ELÁJULT AZ ÉN FIAM MEG NAGYON AKTIV.
2009. dec. 30. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!