Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha elmegyek dolgozni, kire...

Ha elmegyek dolgozni, kire bízzam a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetünk miatt muszáj elhelyezkednem.2éves elmúlt család csak 50kmre van,szomszédokkal nem beszélünk csak ritkán.pénzem viszont arra nincs hogy valakit 800ft/óráért fizessek.lesz hogy 4 de valamikor 8órát kell vele lenni a párom be tud segiteni rugalmas a fönöke de kell valaki vészhelyzetre.
2009. dec. 29. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Üljetek le, és beszéljétek meg nyugodtan a lehetőségeket. Esetleg a közelben egy bölcsőde, ahova várólistára fel tudod vetetni a kicsit? A munkahely hány km-re van az otthonotoktól?
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg egy másik anyuka oda-vissza alapon?
2009. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hol laktok?csak nagyjából írj :)
2009. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
FEJÉR MEGYE
2009. dec. 29. 23:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Bölcsöde?
2009. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon akarsz te segítséget, látom, mert akkor válaszolnál az eddigi feltevésekre. Akkor meg minek sírsz?
2009. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk magát a kérdést sem értem eleve: család nincs, szomszédokkal nem beszél, fizetni nem tud vagy nem akar, el nem tudom képzelni mit vár. Hátha egy jó angyal felajánlja a segítségét, hogy vigyáz a gyerekére ingyen amíg ő dolgozik?
2009. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hm,megint csupa kedvesség árad mindenkiből.Én teljesen megértem a kérdezőt,ugyanis én is ebben a cipőben fogok járni.Fél év múlva gyest kapok csak,a férjem most hagyott el,anyukám agyvérzést kapott,a nővérem most szülte a 2.babáját(ezért van dolga elég),a bölcsödébe meg csak ősszel tudom beadni a Kicsikémet.Oldjam meg valahogy,de hogy????Ki fog vigyázni a babámra 3 hónapig?Úgyhogy egyetértek,hogy aggódsz,de sajna segíteni nem tudok,mivel én magam sem tudom mi lesz velünk.Ez olyan kilátástalan helyzet,de hiszem,hogy mind a ketten találunk megoldást,mert rá leszünk kényszerülve.
2009. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz! Fejér megyében hol lakasz?
2009. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nem tudok fizetni kb havi 35000ft ot tudnék azt irtam hogy 800ft/óráért nem tudok babyszittert alkalmazni mert akkor nem éri meg elmenni dolgozni ha a fizum 90%át a dadusnak adom akkor minek dolgozzak?
2009. dec. 30. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!