Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tartjátok veszélyesne...

Mennyire tartjátok veszélyesnek a részvételt egy olyan esküvőn, ahol vízzel telt medence is van? - 4 éves eleven fiúgyerekkel

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne veszélyes? Mindenki figyeljen oda a saját gyerekére!
2014. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a veszélyességet látom benne, hanem azt, hogy a szülőnek jobban oda kell figyelni a gyerekére, mint máshol. Persze szerintem az esküvő rendezőjének is van felelőssége és gondoskodnia kell a vendégek biztonságáról. A medence nemcsak a gyerekekre veszélyes, hanem a már kissé kapatos felnőtt vendégekre is.
2014. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Majd figyelsz Rá.Lesznek ott elegen, magában úgyse fog tekeregni a kertben.
2014. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az. Sokan leszünk, mindenki azt gondolja, hogy a másik biztos figyel rá. Az meg, hogy 1 percre se tévesszem szem elöl, 5 órán keresztül...nem látom reálisnak.
2014. máj. 14. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ha megneveled rendesen akkor nem fog vízbe ugrálni,4 éves nem 1, elvárható,hogy hiába eleven azért már tudja a határokat.
2014. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor beszéljétek meg, mikor ki figyel rá kb. órás váltásban, és ne csak gondoljátok, hogy a másik majd észreveszi, hanem adjátok át egymásnak pl. kézenfogva odavezetve, hogy "most egy kicsit apa vigyázz rád, oké apa?".

Vagy adjatok rá mentőmellényt, kerítsétek el a medencét vagy hagyjátok otthon a gyereket... igazából ilyen megoldások léteznek még.

(Az enyém is 4 lesz, jár úszni is, így ismeri a szabályokat, de a kísértés miatt tuti nem hagynám egyedül rohangálni a medence szélénél, mert bármikor megcsúszhat szerencsétlenül.)

2014. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan leszünk, mindenki azt gondolja, hogy a másik biztos figyel rá"

Ez már régen rossz! Nem másnak kell rá figyelni, hanem a gyerek anyjának, apjának vagy akivel ott van és akinek a felügyeletére van bízva!

Meg kell oldani! Gondolom nem a medence közvetlen közelében lesz az étkezés.

2014. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

nem tartom veszélyesnek.

nekünk "vízzel telt medencénk" van a kertben, jó nagy, elég mély. gondolod akkor nem kéne a kertben lennünk a 4,5 évesemmel...


kisebb korában (1-2,5) éves kora között többször beleesett, volt, hogy nagykabátban is :D

kihúztam, kapott egy forró fürdőt, aztán jót nevettünk :)


ha neked probléma, hogy elmagyarázd a gyerekednek, hogy kerülje el a medencét és figyelj rá akkor ne nézd, vagy bízd rá valakire.

vagy ha szem elől téveszted akkor figyeld a medencét, legyél körülötte, ha nem is látod, de meghallod ha belecsobban. vagy adj rá karúszót :D de szerintem túlreagálod :)

2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért szerintem veszélyes lehet a szitu és fárasztó is egyfolytában a gyerek után szaladgálni egy esküvőn,így nem is tudtok igazán kikapcsolódni,mert a figyelmetek tényleg egy percre sem lankadhat.Muszály vinni?Mi pl vittük a nagyit magunkkal mikor esküvőre mentünk felvigyázónak,igaz még csak 1 éves volt,szopott,meg messze is voltunk,ezért jöttek velünk,lefektettem 23-kor és a nagyi volt vele.
2014. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, én reagálom túl... de azért 5 órán keresztül figyelni a gyereket, úgy, hogy 1 percre se tévesszem szem elöl, valljuk be, nem lesz kis teljesítmény.
2014. máj. 15. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!