Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Moon dough gyurma milyen?...

Moon dough gyurma milyen? Play doh-t ismerem, de állítólag ez sosem szárad ki.

Figyelt kérdés

Érdekelne aki már kipróbálta milyen a moon dough gyurma.

tényleg nem szárad ki?

Playdoh-hoz képest milyen gyúrni van valami különbség?


[link]



#gyurma #moon dough
2014. máj. 9. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha finom homok lenne. Formákba lehet nyomkodni, mint a sima nedves homokot és kiborítani. Van mit takarítani utána:)
2014. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem az a moon sand amit mondasz, ez a moon dough így ránézésre olyan mint a play doh mármint egy darab gyurma, csak azt írja hogy nem fog kiszáradni.
2014. máj. 9. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem meg a sima házi főzött gyurmától nincs jobb,a mienk már 1 éves és olyan mint "újkorába"nagyon puha,nem szárad ki és nem mellesleg fillérekből ki lehet hozni!
2014. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy lehet már 1 éves a gyurmád?

Csináltam már én is párszor, de vagy valahogy darabos lett vagy kb 1 hét múlva penészes.

2014. máj. 11. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom

vettem a fiamnak,de amit utána kell takarítani,az horror

valóban nem szárad ki,de még ha tálcán gyurmázik is,akkor is minden rele van vele.kézzel is alig lehet felszedni,ha leesik,a szőnyegbe belenyomódik.szóval én nem ajánlom

2014. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi, lehet akkor a play dohnak a hátránya az előnye :) mármint hogy kiszárad, mert így fel tudom porszívózni, ha a moon dough meg beleragad lehet hogy macerás lenne akkor ......

akkor lehet inkább kihagyjuk

2014. máj. 12. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:

én vagyok a főzött gyurmás!

Úgy nem penészedik meg ha citromsavat teszel bele és mikor nem használjuk egy tiszta zacskóba beteszem a hűtőbe!

ha kell belinkelem!

2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tettem bele citromsavat :)

lehet nem főztem elég ideig, vagy fogalmam sincs mi lehetett a gond. De jó lenne, mert ez a play doh hamar kiszárad.....

2014. máj. 12. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

én így szoktam

2014. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!