Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok meg a 15 HÓS...

Hogy oldjátok meg a 15 HÓS gyereketek pelenkázását?

Figyelt kérdés
Nálunk ez állandó Üvöltéses,birkózásos szerencsétlenkedés. A pisis még hagyján,de a kakis már nem fér a türelmébe/popsitörlés,kenegetés stb./! Mi az ami ezen a téren bevált nálatok? Állítva pelenkázók kíméljenek.....
2009. dec. 19. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Adj a kezébe egy jàtékot amit elnézeget amig te pelenkàzol.
2009. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már ezt is(lerágott csont) Bocsi! De azért kösz,hogy írtál!
2009. dec. 19. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát írtad, hogy állítva pelenkázók kíméljenek. Pedig én az vagyok. Nálunk máshogy egyáltalán nem megy pedig már 22 hós. Én hátulról teszem rá a pelenkát, a térdemmel a derekához fogom. Sajnos nincs más megoldás. Úgysem fog neked fekve maradni! Ilyenek!
2009. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkázás nálunk is birkózásba csap át, pedig még csak 10 hós a fiam. Már sok mindennel próbálkoztam, érdekes tárgy a kezébe, énekeltem neki, stb. Sajnos az állva pelenkázás maradt... így most bugyipelenkát adok rá, odaállítom a kiságy széléhez, fogja a rácsot, és így adom rá, sőt, így is öltöztetem. Azért így sem könnyű...mindig el akar menekülni :-)
2009. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírkózunk, ordít, de mindig én győzök. Bivalyerős kissrác és a mozdulatai olyanok, mint egy profi cselgáncsosé. Ja és már 20 hónapos. Szóval a technikám:

Melléülök, őt lefektetem. (Ő felugrik, elrohan, visszahozom :-)))

Leveszem róla a gatyát, pelust, és a fél lábamat aláteszem az ő lábainak - miközben ő 5x-6x fejberúg - és a másik lábamat felülről teszem rá a kinyújtott és persze lefogott két lábára. Szorosan összeszorítom a két lábamat, közte az övéit is. Ordít, kalimpál, de a lábait nem tudja kihúzni, így gyorsan letörölgetem, pillanatok alatt bekrémezem, rá a pelus, és kész is.

A férjem is csak neveti, olyan, mint amikor a rendőrök egy bűnözőt befognak. Ki vagyok erősödve :-)

2009. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú,akkor nem csak nálunk katasztrófa a pelenkázás és az öltözés!Pedig mi még csak 8 hónaposak vagyunk!Mi lesz később,ha már szalad?!

Előre félek!

Nálunk úgy visít,mintha nyúznám és fájna neki,na meg pörög-forog,elmászik,felül!Már a pelenkázóra fel sem rakom,csak a földön csinálom,félnék,hogy leugrik!

Ha sétálni megyünk,általában én szoktam előbb felöltözni,de most fordítva teszem,mert mire mindent ráadok leizzadok!

2009. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak a válaszok :)

Sajnos nálunk is ez van, ötször utána kell mennem, mert elmenekül, vagy közben szökik meg. Rugkapál, ficánkol, nyúlkál a popihoz, közben visít. Ráadásul én most még nagy pocakkal is vagyok, szóval duplán nehezített a helyzet.

19 hónapos.

Nálunk egy időben működött a telefon/kulcs/stb-trükk, de mostanában már nem. MOst egyszerűen rákiabálok, akkor kicsit megszeppen és nyugton marad, amíg végzek. Remélem, lassan felfogja majd (mire jön a bili)hogy az ő érdeke, hogy tiszta legyen a pelus.

2009. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugye milyen durva?!? Sokszor úgy érzem magam mintha gyilkolnám,mert muszály lefogni,annyira ordít és direkt rámsóz!
2009. dec. 19. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírkózok a 15 hónapos lányommal. Egyszerűen elfogadja, h peluscsere van. Kap olyankor popsitörlődoboz tetejét, és pikk-pakk kicserélem neki. Olyankor elkezdek közben mesélni neki a cicáról, meg a kutyáról, és nyugton marad.
2009. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is egy katasztrófa, pedig 1 éves koráig semmi baja nem volt a pelus cserével. Kapott valamit a kezébe azt csend volt. Most meg alig bírom bevinni a pelenkázóra, aztán meg felpattan és ott akar rajta táncolni, hihetetlen, hogy hasizomból felül, ha meg nem hagyom akkor rúg vág mindent csinál. Van hogy hangosan rászólok akkor megszeppen és hagyja, de ez ritka sajna...másfél éves
2009. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!