Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fokig visztek ki a...

Hány fokig visztek ki a levegőre sétálni, játszani egy 2 év körüli kisgyereket ilyen hidegben?

Figyelt kérdés

Mi az a minimum hőmérséklet, amíg kimentek?

Most nálunk -5 fok van az ablakban, tehát 1-2 fokkal kevesebb van kintebb, mert az ablak belső, szélvédett helyen van.


2009. dec. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kiviszem a lányomat ma is. 19 hónapos. Nálunk is nagyon hideg van, így nem megyünk sétálni, csak kb egy fél órára az udvarra. Én tavaly is kivittem még a leghidegebb napokon is pár percre és idén is ki fogom még a minusz 10-ben is. A hideg levegő jól kitisztítja a nyálkahártyát és erősíti az immunrendszert.
2009. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is így gondolkodom, lehetőleg minden nap megyünk. Tavaly -8 fokig vittem, akkor nagyon jól be volt bugyolálva a babakocsiban. Most már csak overall van, de jól aláöltöztetem. De szerintem nekünk is csak félóra ma a levegőzés.

2009. dec. 18. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap is kivittem szánkozni,-7fok volt,de fél ora max,már nagyon piros volt az orrocskája akkor siettünk be.De igen ki kell vinni ha csak picit is .Ma már enyhébb az ido ma is megyünk szánkozni
2009. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi is voltunk tegnap, kb. 50 percet, de nem is akart többet kint lenni, be akart jönni. Már akkor csak -4 fok volt napközben, de azért érezte, hogy hideg van, mert máskor nem akar bejönni.

2009. dec. 19. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kivittem és ma is voltunk már kint, és még egyszer lemegyünk. Általában délelőtt egy órácskára megyünk ki, és délután van hogy kétszer is egy órára. Tegnap másfélre sikeredett, mert találkozott a legjobb "barátjával" és futkároztak, labdáztak! Persze én szétfagytam:)

Tavaly már amikor befagyott a közeli tó, voltunk korcsolyázni, persze ő csak a szánkón ült, de nagyon élvezte, nem fázott, jól fel volt öltöztetve.

Két és fél éves kislány, imád a levegőn lenni. Ma csak annyit mondott: Anya fázik a szemem!

2009. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:) :) mi Finnorszagban elunk, a lanyom januarban lesz 2 eves. Nalunk masfel hete minusz 18 fok van, egy darabig marad is. Ez van, jol fel kell oltozni. Nalunk azt mondjak, hogy 1 eves kor alatt a gyerek "fagy-kuszobe" minusz 10 fok, annal idosebb ugy lehet kint mint a felnottek. Hozzateszem, a nalunk kaphato teliruhak tenyleg telre vannak, es birjak ezt az idot. Tobb reteg, tobb sapka egymas ala, gyapjutalpu zokni..stb. Tavaly ilyenkor Lappfoldon voltunk egy hetet, akkor a lanyom meg babakocsiban aludt ebed utan, kint, 3 orat. Szoval igen, minden nap vagyunk kint, ketszer. Szankozni, setalni, kismotorozni.

21 hetes km

2009. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!