Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak olyan halas receptek,...

Vannak olyan halas receptek, ami szálkamentes, ízletes halból készülnek, és a kicsik is szívesen megeszik?

Figyelt kérdés

Nem a klasszikus rántott hal,sült halra gondolok,hanem vmi különlegesebbre.

Köszi


2009. dec. 15. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a lazacot, pisztrángot nagyon szereti, azt az 1-2 szálkát kihúzogatom. De a halászléből a ponytot is megeszi. szereti még a rákot, abba nincs semmi szálka, finom édes.
2009. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pangasius halfilét szoktam venni, nagyon finom, nem szálkás, és könnyű vele bánni, mert filé, tehát nem kell puculgatni, szeletelni. Kissé jellegzetes az íze, de mi szeretjük nagyon.

Mivel az egész nap rohanó kisfiam mellett nincs sok időm, így sütőben sütöm meg. Fűszerkeverékkel megszórom, pici zsíradékot rá (vaj, olaj, olivaolaj), plusz néha teszek rá ezt-ezt. Pl.: paradicsom, paprika, hagyma, feta sajt = görögös; fokhagyma, joghurt = joghurtos; trappista sajttal is lehet megszórni, vagy bármivel, ami eszedbe jut. Szóval csak be a sütőbe és hamarosan kész is.

Köretnek: kukoricás rizs, rizi-bizi, görögsaláta, sült krumpli, joghurtos kukoricasaláta, ezeket szoktam attól függően, hogy hogyan fűszereztem a halat.

2009. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!