Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák, mit vegyek...

Lányos anyukák, mit vegyek Karácsonyra 3 és 5 éves kislányoknak?

Figyelt kérdés
Segítsetek és fiús anyuka vagyok. A tesóm kislányainak szeretnék valamit még(már vettem nekik vmit). Nem túl drágát, 2000-2500 körül gondoltam(összesen 4000ft körül). Barbie-s dolgot rengeteget kapnak. Én kicsi poni-t is. Más baba és felszerelései nem érdekli őket, és van is nekik...dísznek. Polly pocket, meg mini állatok és társai kizárva. Játék konyhájuk és kiegészítőjük van. Memória játék és kirakó rengeteg van. Ikeás játékok nem érdekelnek. Közös társasjáték érdekelne, ha tudtok ilyet mondani. Vagy mit szeretnek a mai kislányok?
2009. dec. 11. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
az én lányom (4 éves)lehet, hogy kicsit fiús, de imád motorozni, kirakózni, építeni, rajzolni, gyurmázni.( és gyötörni a kisöcsit. :) )
2009. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!