Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16hónapos baba kap még üveges...

16hónapos baba kap még üveges bébiételt? És ha igen heti hány üveget eszik meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos még kap, olyat, amit nagyon szeret abból .pl. gesztenyés

heti 1-2szer :))

2009. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én 18 hósom is kap.Én 2 naponta főzök(férj+nagy tesó)a kicsinek nem akarom 2 napig ugyanazt adni.Amit nagyon nagyon szeret:Kecskeméti bolognai spagetti,vadas marhahús rizzsel,tökfőzelék marhahússal,sertéshús zöldségekkel.Hipp-től a zöldbab burgonyával és nyúlhússal,a Nesté-től a burgonyafőzelék húsgombóccal,és a lencsefőzeléket.
2009. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.vok.Hetente kb.5-6 üveggel eszik,mert van,h vacsira kapja.
2009. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam,hogy nem csak én adok ekkora babának üveges ételt.Az enyem is nagyon szereti amiket írtál és egy evésre elég egy üveg föleg ha elötte kap levest is.


Szép napot!


Írjon az aki még ad üveges ételt a kisgyermekének...

2009. dec. 11. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

17hós kicsimnek főzők, de "mentőövnek" mindig van itthon kecsdkeméti paradicsomoshal, meg zöldséges spagetti.heti 1-2üveggel eszik.

2009. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hós és már kb 11hós kora óta nem eszik üvegeskaját.Nagyon nem is szerette.Szerencsémre a férjem szakács és minden nap van friss kaja.Én örülök hogy nem kell neki adnom már ilyeneket.
2009. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 17 hónapos,nekünk is van itthon mindig üveges kaja.

Nekem "heppem",hogy heti 2x halat egyen,ezt üvegessel azért lényegesen könnyebb megoldani,változatos ízek vannak belőle.(nestlé spenótos-lazac,kecskeméti joghurt mártásos,hipp tésztás brokkolis...)

Vannak gyümis kajáink is,szintén a változatosság kedvéért,most alma,banán,mandarin,mangó,amit frissen tudok neki adni,a többi üveges,amit eszik.

Aztán vésztartaléknek mindig van hipp tejbegríz.

2009. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 18 honapos, bolcsis, szoval hetkoznap a bolcsiben eszik, hetvegen altalaban azt eszi, amit mi, kiveve, a erosebben fuszereset vagy zsirosabbat fozunk, akkor adok neki bebietelt. Tehat heti 1-szer, 2-szer.
2009. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!