Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? én rontottam...

Miért csinálja? én rontottam el vagy az összes hasonlo koru baba ilyen? 16honapos a fiam, mondhatni semmiben nem hallgat rám, hiába mondom neki.

Figyelt kérdés
Ezen kivul pl a mamaéknál vagyunk és indulnák, ö pedig hisztit csap mert fel kell öltözni. Kint leteszem megfogom a kezét hogy indulunk, de ö nem akar a másik irányba rohan el. Ekkor felveszem és hiába mondok bármit hazáig ordit. Kiakadtam. Miért ilyen hisztis?
2009. nov. 25. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor csinálja a fiam,ha nem akar menni az adott helyről. Teszem be a babakocsiba és feszíti ki magát ordítva. De tudom előre,hogy ez lesz, váratlanul nem ér, igy előre készitem magam rá, hogy ne legyek ideges. Ha nem nyuktatgatom, nem csitítom,hanem határozottan beteszem és bekötöm komor arccal,akkor jóval hamarabb abbamarad a bömbi:)
2009. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát igen... Már próbálja feszegetni a határait. Most kell határozottnak lenned! Az én babám 22 hónapos és ha hisztizik egyszerűen nem foglalkozom vele, úgy csinálok mintha ott sem lenne. Úgyhogy 5 percnél tovább nem is tart. A mamáéktól ő sem nagyon akar hazaindulni, de valószínűleg azért van ez mert a maminál jó, mert a legtöbb mami mindent megenged, kényeztet, mert nekik ez a dolguk :)

Mi sem nagyon babakocsizunk már viszont jön szépen velem, amerre menni kell. De nálunk sem volt mindig így. Amikor másmerre akart menni, mindig mondtam neki, hogy gyere keresünk cicát, pipit stb. Imádja az állatokat, úgyhogy ezzel mindig meg tudom fogni.

Sok türelem kell és kitartás. És fő a határozottság!!

2009. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy mamánál nem is vagy olyan határozott, esetleg következetes? nem bántani akarlak, de elképzelhető, hogy már előre stresszes vagy te is, az együttérző nézőközönség előtt sikereket is elérhetett már a fiad.Beszéld meg azokkal a mamáékkal, hogy ha mondasz valamit, akkor a fiad előtt ne mondjanak mást, tehát ha menésről van szó ne marasztaljanak, mert pont ezt használja ki a fiad-aztán téged büntet a hisztivel.
2009. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom másfél éves. sokszor a semmin hisztizik. Na ilyenkor ránézek érdeklődő arcal, majd elkezdem utánozni. Amig utánzom abbahagya, majd folytatja ez megy háromszor és utána elfelejti mi a bánat baja volt és keres új elfoglaltságot. :)
2009. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az én lányom 8 hónapos, de olyan hisztis, hogy alig bírok vele, mi lesz ha annyi idős lesz mint a tied?

Szerintem az lehet a baj, hogy csak velem van a gyerek állandóan, egész nap kettecskén összezárva.

Lehet hogy nálatok is ez a baj. Anyukám azt mondja, hogy velem nem volt ilyen probléma, mert sokat voltam a nagymamáméknál is és nem csapódott le ennyire keményen a szeparációs időszak.

2009. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Akár én is írhattam volna,csak az én fia 13 hós.Nálunk se egyszerű a séta de a mi esetünkbe az evés zajlik ordítással.Meglátja a tálkáját és kezdi a hisztit.Először azt hittem nem éhes .Reggel 7-kor eszik ,fél 12 ebéd ,16 óra uzsi(csak egy krémtúró v.rudi)fél 8 vacsi.Szóval én is kiakadok csak én naponta négyszer.

Szerintem ez a hiszti korszak -ja és minden egyes öltözés,vetkőzés cirkusz!

NEM VAGY EGYEDÜL!!

2009. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el, megnyugatatlak:) Az én fiam 18 hónapos lesz márciusban és hihetetlen dolgokon kezd el hisztizni - különben semmi gond vele. Motanában azért, ha lekapcsolom a porszívót!!!!!!!!!Érdekes! Vagy azért mert levetem a kardigánom - amit ő szeret szerintem.Vagy mert a koszos sáros motort az előtérben hagyjuk - ezt már kezdi megszokni.Úgyhogy nyugi, majd elmúlik!
2009. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok mikuláskor lesz másfél éves elírtam:)
2009. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj hát jo nevettem.Nem is olyan vicces ez hogy min be nem tudnak hisztizni.Na de akkor kicsit könnyebb h nem csak a fiam csinálja.Köszi h elmeséltétek a storytokat.Sok eröt és kitartást :D
2009. nov. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!