Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet használni elektroms...

Lehet használni elektroms szúnyogírtót gyerekszobában vagy sem?

Figyelt kérdés
Vettünk konektorba való szúnyorisztót (VAPE), de a dobozára ez van írva."Kerüljük a készülék folyamatos üzemelését, és huzamos tartózkodás előtt szellőztessük ki a szobát."Na mármost, nálunk éjjel szükség van rá, de eme leírás szerint vagy a cuccot ne használjuk, vagy a szobát, ha jól értem.Mivel egy éjjszaka elég huzamos idő.Segítsetek megfejteni .Köszi.
2008. júl. 20. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy tudom 12 órát lehet használni, mi is használjuk mindkét gyerek szobájában, de reggel rögtön kiveszem.
2008. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen akkor dugd be, amikor lefekszenek és reggel, mikor felkelsz az az első, hogy kihúzod. Így lehet használni a gyerekeknél is.
2008. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb védekezés szúnyogok ellen a szúnyogháló, én esténként össze szoktam porszívózni a falakról mennyezetről a szúnyogokat, mert azért bekerül napközben ha nyitva hagyon a bejárati ajtót, csak jóval kevesebb. Hetek óta nincs csípésünk. Igaz, elég macerás.
2008. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a szúnyogháló ügyben a párom már intézkedik.De vettem a lánykám ágya fölé szúnyogháló baldachint, így talán nem lesz tényleg csípés.

köszi mégegyszer.

2008. júl. 24. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!