Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam minden hajnalba...

5 éves kisfiam minden hajnalban átmászik közénk. Igazából nem zavar, de szerintetek meddig engedhetem meg neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan enged meg neki.A gyerekek élvezik,hogy reggel az anyuék ágyában lehetnek,sokszor még az idősebbek is.Ez nem baj,ha különben éjjel nem alszik veletek.Éjjel a saját ágyában a helye,mert csak így tud ő is meg a szülők is nyugodtan aludni.
2009. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Az enyém 7,5 éves de még mindig én sem tudom meddig egészséges!
2009. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan soktól hallom, hogy a gyerek - a "jó szoktatás" ellenére - átmászik a szülői ágyba, hogy szerintem vannak érzékenyebbek, akiknek valamiért fontosabb ez az intim közelség már kisebb korukban is. Így én nem csinálok problémát belőle, az egy évesemet reggel felé szopi után az ágyunkba engedem, még kicsit alszunk. Szerintem olyan családokban probléma, ahol több kisgyerek van (6-7 év alattiak), mert akkor mindegyiknek meg kéne engedni, és úgy kényelmetlen lenne mindenkinek az ágy mérete miatt. Gyárthatnának óriási ágyakat is, szerintem a korábbi generációknak se lett baja, hogy együtt aludtak, sőt, inkább pszichikailag jobb a gyereknek.
2009. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
6 éves a fiam és imád velünk aludni, de mivel a 15 hónapos kislányunkat néha magunk mellé vesszük hajnalban sajna négyen nem férünk el. Szerencsére a fiam azzal is beéri, ha a szobánkban aludhat vastag hálózsákban a földön és akkor a hugi elfér köztünk.
2009. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!