Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit veszel a kisfiadnak...

Mit veszel a kisfiadnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Tanuló kutyust,a nagyiéktól meg mászó micimackót kap.

(7 hós)

2009. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Az én kisfiam is tanuló kutyust kap. Ma vettük meg neki. 6 hónapos.
2009. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a tanuló kutyus nem jött be 6 hónaposan. Ez tavaj volt. Szerintem csak 2 év körül érdekli őket. Most már tetszik neki. De kicsinek egyszerűen utálta félt tőle.A bodönke szerintem jobb ebben a márkában. De kérdés milyen idősek vagytok?
2009. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi 7 évesek leszünk januárban. Én csak kíváncsiskodok :)
2009. dec. 5. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
5 éves a fiam.Kap lego-t,dino frozt,dínós zoknit,micimackós társasjátékot(teszvesz),természetfilm DVD-t.(NG-igazi vadon élő állatok)Kukori-kotkoda DVD.Ezt nem csak a szüleitől, az egész család ajándékai.
2009. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
7 éves,és nálunk szülinapja is karácsonykor lesz.Azt tervezem,hogy:Bionicle-t,Star Warsos legó,távirányításos autó,Jedy kard.-tőlünk.Nagyiéktól:távirányításos robot,Anakin,és Droidvezér figura.Igazi drága,nesze semmi fogd meg jól játékok.De nagyon fog örülni,Neki ez lesz a legtökéletesebb....:)
2009. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
7éves a fiam,kap mesekönyvet egy természetkönyvet,transformers robotot/2990.-/Lego-t is kért de anyagilag megengedhetetlen...:( de nem baj kap helyette társasjátékot és jól "megver"minket:):):)
2009. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 6,5 éves. Társasjátékot,könyvet, playmobilt, kirakót, fénykardot, készségfejlesztőt (rush hour) kap.
2009. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!