Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a 2és fél éves vagy a...

Milyen a 2és fél éves vagy a körüli kisgyereketek?

Figyelt kérdés

2és fél éves a kisgyerekek(lány vagy fiú?) milyen magas, hány kg? Menyire értelmes? Szó fogad? Hisztis? Szobatiszta? Mivel játszik? Mivel tölti a napját? Mennyire tud beszélni ?Karácsonyra mit vesztek neki ?

Kíváncsi vagyok , mert az én kicsikém is ennyi idős !

Tudom hogy nem egyformák a gyerekek, de ettől függetlenül érdekel, hogy a tiétek milyen?


2009. dec. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányunk augusztusban volt 2 éves.92 cm magas és 12 kg körül mozog(kis karcsú csajszi).Valódi ördögfióka!Huncut de ha nyomatékosan rászólok akkor mindent megcsinál.Nem hisztis egyáltalán.Kedvenc játékai a bátyuskája autói és imád könyveket nézegetni.Nappal totál szobatiszta de éjjelre még szoktam pelust tenni.Az utóbbi 6 éjszaka viszont totál száraz pelussal ébredtünk!!!:))Jó lenne ha ez így maradna mert 4 hét múlva érkezik a kistesó és elég lenne csak 1-et pelenkázni!Gyönyörűen,tisztán,összetett mondatokban beszél.Karira könyvet tutira kap!Amúgy még nézelődünk ez ügyben:)
2009. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom jan. 3-án lesz 2,5 éves. 90 cm, 13 kg volt a múlt hónapban. Már nyár óta szobatiszta, de éjszakára még teszek neki pelust, délutáni alváshoz már nem kell. Nagyon okos kiscsaj, már mindent mond és szinte teljesen tisztán beszél, szebben, mint az 1 évvel idősebb uncsitesó(ő kisfiú). Akarata az van, gyakran "harcolunk" emiatt, de sokszor megérti végül az érveimet, ha mégsem akkor duzzogva vagy a fürdőszobába, vagy a szobájukba vonul és pár perc múlva jön, és már nem is duzzog. van egy féléves kistesó, akit nagyon imád és csak úgy anyáskodik felette. Imádnivaló, ahogy gondoskodik róla, beszél hozzá, bohóckodik neki, énekel. Kedvence a Rómeó és Júlia musical és mostanság a Made in Hungaria amiből, már egy két dalrészletet énekel és táncol közben. Egy kis tünemény. Karácsonyra még én sem tudom pontosan mit is vegyünk, de Moonsand gyurmát biztosan.
2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én lányom szeptemberben volt 2,5 éves.

95 cm, 14 kg volt akkor. Mindent megért, tudja is mi a helyes viselkedés, de azért néha nagyon hisztis tud lenni!!!

Most lett szobatiszta 1 hónapja, már éjjel is szárazak a pelusok 1 hete. Imádja a könyveket, szeret kirakózni, szerepjátékozni, na meg Legózni. Selypítve beszél, 2 évesen kezdett beszélni, de most már mindent mond. Sok éneket ismer és szereti is énekelni.

Karácsonyra könyvet, fűzős játékot kap, meg lehet, hogy egy doboz lego-t.

2009. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!