Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen és milyen sportot...

Hány évesen és milyen sportot kezdett el űzni a kisgyereked?

Figyelt kérdés

Kisfiú vagy kislány? Miért emellett a sportág mellett döntöttetek? Azóta is sportol?

Köszönöm, hogy válaszolsz!



2014. jan. 3. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

3,5 éves kislány. Heti 3x jár síelni, igazából azért írattam be, hogy ha megy a család síútra, akkor már ő is tudjon csúszkálni.

Most jöttünk vissza Ausztriából, nagyon jól megy neki a síelés, sokat tanult az igazi hóban, ezért szerintem járunk továbbra is, meglátjuk meddig bírja.

2014. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt!

Azért érdeklődtem, mert ugyan még csak hét és fél hónapos a kisfiunk, de már most látszik, hogy egy örökmozgó. Szeretnénk, ha minél hamarabb sportolhatna majd, de egy csomó helyen azt írták, hogy ezt csak 5 éves kor körül érdemes elkezdeni. Most azért megnyugtattatok :)

További szép és mozgalmas napokat kívánok mindenkinek!

2014. jan. 4. 23:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

A lánym is szeret nyüzsögni de atol még nem jártom sportolni,inkább elviszem biciklizni jó nagyot,vagy futkározni napi 2x .

2014. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kislanyom mot 4.5 eves. 6 honapos koratol jar uszni heti egy alkalommal. Nagyon szereti a vizet es imad uszni. Nem bantam meg h uszni jarattam. En magams is usztam versenyszeruen gyerekkoromban es imadtam. ezen felul 2.5 eves kora ota jart tornazni, ebben az evben nem vittem mert vissza kellett mennem dolgozni es cask delelott van sajnos. De nagyon imadta a tornat. Most nemsokara otthon leszek gyesen es megyunk vissza toranzni mar alig varja. Az ovi kereteben balettra jart a torna helyett 3.5 eves koratol, szerette, de annyira nem rajong erte, inkabb o az intenzivebb sportot szereti, de menni fog balettra tovabbra is az ovi kereteben. Imad amugy tancolni is. A balett eloadason ugyes volt.
2014. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

5,5éves korától - nagycsoportos kortól járt a fiam uszni, heti egyszer. Szereti!

A kisebbik kiscsoportos, és kezdte az úszást ő is a nagyobikkal, ő 3éves múlt akkor. Ő inkább csak uszikál... nem veszi annyira komolyan, nem lehet úgy foglalkozni vele, mint a naggyal. Egy csoportban vannak, neki inkább a vízbiztossága van alakulóban.

Azért ő is ügyes egyébként, csak még látszik rajta, hogy kicsi.

2014. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fiam 9 évesen kezdte a kosárlabdát,mert ez az alsó korhatár az egyesületnél,azóta is szereti,és végre olyan magas gyerekek között lehet,mint ő,mert az osztálytársai mind 1-1,5 fejjel kisebbek.

Egyébként jégkorizik,és úszik is,de ez benne van az órarendben.Heti 1-1 óra.

2014. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Kedves 13-as válaszoló! Mi is fogunk együtt sportolni a szabadidőnkben, csak szeretnénk, ha lenne rendszeresség a fiunk életében. Ráadásul így azt is láthatja, hogy mennyit fejlődik és sok mindent (pl. fegyelmet, alkalmazkodást) is tanulhat.

2014. jan. 6. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!