Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az a gyanúm hogy a 2,5 éves...

Az a gyanúm hogy a 2,5 éves lányom bélférges?

Figyelt kérdés

Ez okozhat a végbélny. "pattanásokat" És lehet tőle piros is a nyílás másra nem tudok gondolni mivel szobatiszták vagyunk és elég étvágytalan is.

Van valakinek tapasztalata ebbe?


2009. nov. 24. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tűnt fel, hogy esténként panaszkodott a lányom, hogy fáj a feneke. Mint kiderült, nem fájt, csak viszketett.

Szerintem a te lányodnál is ez lehet (lehet, hogy vakarja, azért piros), el kell menni a dokihoz, és ő biztosat mond, és felír egy adat Vermoxot, és kész. :) Na meg persze mindent le kell fertőtleníteni, és ki kell mosni.

2009. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vakarni nem vakarja figyeltem egész nap, ez a gyógyszer tabletta v. esetleg szirup befogom tudni neki adni mert ő elég önfejű :-)
2009. nov. 24. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld a kakiját! Ez a legtutibb, biztosan észre fogod venni a fehér mozgó vékony kis gilisztákat! Nálunk folyamatos orrviszketés előzte meg a giliszták megjelenését, de étvágytalanság nem volt. Aztán mikor észrevettem a kaksiban két nap múlva már nem is volt semmi. Mivel még nem volt egy éves gyógyszert nem kaphatott rá, maradt a fokhagymásabban elkészített hamika.

Kibújt már az összes foga? Mert a fogzás miatt is lehetnek apró "pattanások" a popsinál és a nuninál is és persze az étvágyalanság is magyarázható ezzel.

2009. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tabletta. De össze lehet törni, és mondjuk egy kanál mézben elkevered...
2009. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
A Fokhagyma bizonyítottan nem öli el a bélférgeket, az élő egyedek számát nem csökkenti. Ez egy tévhit. Lehet utánanézni, mert ez komoly.
2009. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És hol lehet utána nézni mert nekem ma a gyereko. is ajánlotta a gyógyszer mellé és több helyen is olvastam.

Nem kötözködésből kérdezem hanem mert érdekel!!!

2009. nov. 25. 19:07
 7/9 anonim válasza:
érdekes, nálam működött a fokhagyma, csak nem lettem tőle immunis a férgekre, mindig visszafertőződök:S pedig ez gyakran gyerekbetegségként van megnevezve, és mondták mások, hogy kinőtték, de hát ezzel is úgy vagyok mint a buszban meg kocsiban rosszulléttel:S de a fokhagyma még egésséges is és olcsóbb, és nálam mindig működik
2010. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyébként a fokhagyma köztudottan féregűző hatású, ezért ültetnek fokhagymát is egy-két növény közelében a kertben:) és nekem apukám is javasolta, aki orvos..én hiszek neki. bár én drasztikusan egészbe megrágtam a gerezdet, de amikor nagyon ég tőle a gyomrom akkor inkább kis kenyérrel, akkor nem csípi a nyelvem, de nem tudom, hogy a 2,5 évesnek mennyire 'veszi be a gyomra'..:D
2010. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
előző kettő voltam, és korrigálok *egészséges (mielőtt még valaki belekötne:D) és már 3 éves, de így se sokkal harcosabb a 2,5 éves gyermeknél, hogy "higítás nélkül" egyen fokhagymát:) javasolnám valami finom ételbe keverve, olyanba ami elnyoja az ízét
2010. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!