Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek ejszaka zajlott a...

Akiknek ejszaka zajlott a dac, ászok, Al ez hogyan zajlott es Meddig?

Figyelt kérdés

Két es fel eves kislányom esti lefekvesnel dacol. Bar, azt mar próbáljuk valahogy kivedeni

Illetve ejszaka felébred üvöltve es megy a musor fel-1oran keresztul. Alig lehet leállítani, mindent kitalál szokás szerint.

Most pl.fel ora alatt (talan) lenyugodott, de lehet, hogy ez csak egy vihar előtti csend.

Egy ideje "dacol" mar, kb.fel eve igazabol, lassan egy eve átmenetileg. Ertem én, hogy Sosem fog ez elmúlni, csak ha gyerekei lesznek egyszer es akkor felno, de mégis ezek az éjszakai dacolasok a semmivel mikor múlnak el? Vagy mikor "apadnak" le?


2013. nov. 27. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden gyermek a sajat ritmusa alapjan el..Az en fiam 3 hete toltotte be a 3. evet. Fel evvel ezelott minden nap fogasra akasztottam gondolatban es elhagytam a fedelzetet...ugyancsak gondolatban.. Szeptember elejen elkezdte az ovit most hogy ennek koszonheto-e vagy azert mert az ovonok felhivtak a figyelmem a 120%-al megelt erzelmeire es tultengo energiajara es arra, hogy ezt gluten mentes etrenddel kordaban lehet tartani...nem tudom. De teny, 2 honapja kiserletezunk vele. Nyugodtabb es boldogabb - most hogy az, hogy ugyesebb es sokkal jobban megert dolgokat, vagy a kaja tenyleg nem tudom. De rendesen szeretek vele lenni ujra. Ertekelem minden igyekezetet, bele tudom vonni dolgokba, nagyszeru erzes! Elmultak a hiabavalo hulyesegei, nem hisztizik foloslegesen. Nem lehet, hogy fel ejszaka a sotetben? Remalmai vannak? Lehet ha mellefekudnel es atolelned hatulrol es suttognal a fulebe, hogy anya itt van es szeret teged de most alszunk, mert a hold van fenn az egen es sotet van, s majd reggel amikor feljon a napocska mi is felkelunk...en volt, hogy ezt mondtam neki es most is sokszor mondogatja maganak.

Tudom, sokminden mast is irtam, de remelem erted mit akartam mondani.

2013. nov. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!