Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltassam-e magunkat és az...

Beoltassam-e magunkat és az 1éves kislányomat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem oltatnám be magyam,de a pici semmiképpen.Minden gyógyszernek,így ennek is vannak mellékhatásai.Egy kisgyereknek minél kevesebb gyógyszert kell adni.Inkább a megelőzésre figyelnek:C vitamin,gyümölcsök,zöldségek stb.Amíg a járványveszély fennáll,nem vinném közösségbe.
2009. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalankodsz, ajánlom figyelmedbe ezt:

[link]


Nem mondom, hogy utána tudsz dönteni, de talán segít. 3 éves alatt én nem oltatnék semmiképp (de egyébként sem).

2009. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne!
2009. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Èn nem oltatok....

Itt beoltottak egy kisfiút 2 nap múlva meghalt....(No)

A növérem mondta,hogy ismer egy kislányt,cukros,beoltották utána kórházba került.


Persze van akinél semmi mellékhatás nem jelentkezik,de akinél meg igen.......


Inkább sok tea,c-vitamin,kezmosás,napi többször szellöztetés,nagy tömegbe ne menjetek.....

Ezt neked kell eldönteni.


22 hós,és 24 hetes.

2009. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi beoltattuk magunkat és a gyerekeket is! Semmi bajunk nincsen!! Szerintem magatokat oltsátok be viszonz a kicsiről kérdezzétek meg az orvost! Neki még annyira gyenge a szervezete, hogy szerintem még nem kéne!
2009. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magatokat igen ,a picit ne.Ne vigyétek plázába hipermarketekbe,gyakori kézmosás stb...


A második válaszoló által belinkelt cikk nem található.

2009. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Mégsem oltottuk be a picurt,csak magunkat.

2009. nov. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!