Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom azért neheztel rám,...

Anyósom azért neheztel rám, mert a hétközbeni szabadnapjaimon a kiscsoportosos és nagycsoportos gyerekeim ugyanúgy mennek óvodába, igaza van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs igaza. A kisgyerekeknek kell a rendszeresség, nem lenne jó ha egyik nap menne, másik nap nem.. Szerintem ...
2013. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is menjen minden nap. Suliból se hiányozhat majd. Most megszokja hogy hol itthon van hol oviba ha suliba megy akkor meg lehet hogy hisztizni fog hogy ő nem akar minden nap menni :/
2013. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Így igaz. És valljuk be Neked is kell egy kis pihenő, v, hogy közben elvégezz otthon a házimunkával. Mert gondolom az is van.
2013. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk ilyen nincs hogy akkor viszem amikor akarom.

Mindig igazolással hiányozhat, vagy ha dolgunk van előtte 1-2 nappal szólnom kell hogy nem megy oviba.

Nálunk már akkor is baj van, ha 1 hétig beteg, utána már kínnal akar oviba menni.

Jó helyen van, gyerekekkel.

Én is örülök ha van egy pár órám ami szabad.

Anyós meg foglalkozzon a saját dolgával...

2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Anyósodnak a legkevésbé sincs igaza. Az ovi nem egy játszóház, hogyha akarok megyek, ha nem nem. Nem is értem, hogy gondolja.

Nekem is van egy nagy és egy kiscsoortosom, de még itthon vagyok a 21hónapossal, és így ha pl őszi szünet van, vagy ilyenek, akkor természtesen nem mennek oviba, de más esetben igen. Meg persze ha betegek, nyilván nem. MOst pl a kiscsoportost megműtötték, és 2hétig itthon lesz- de ettől a nagycsoportos még jár oviba.

Gondolom anyósod ezt is szóvátenné....:)

2013. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak nem a csúnya anyós pontozott le mindenkit?
2013. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam.
2013. nov. 12. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt nincs igaza, másrészt köze sincs hozzá. A gyerekek szülei döntenek erről, ő nincs közöttük. Én sem venném ki őket azokra a napokra két okból:

1. rutin, rendszer, állandóság kell az életükbe

2. mindenkinek jár egy-egy nap néhány szabad óra, amit magára fordíthat

2013. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen problémákat majd megoldja az, hogy kötelező lesz az ovi.

Vagy esetleg aki esetleg hétvégén dolgozik, annak biztosítani kellene az ovinak akkorra a gyerekfelügyeletet?

Kell a gyereknek a rendszeresség, a szülőknek meg szabadidő. Nem azt mondom, hogy néha nem jó gyerek-szülő programot szervezni, de azért egyedül is kell kimozdulni néha. Vagy csak úgy intézni a házimunkát, hogy ne lógjon rajtad közben 2 gyerek.

2013. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez a pontozás akkora ba.romság, ide jön 1-2 suttyó és nyomja a negatív jeleket. Mindenki jó választ adott, erre mást mondani nem lehet, de mindegy ezen az oldalon ez van.
2013. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!