Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most mit jelenthetett ezt...

Ez most mit jelenthetett ezt hogy kell felfogni hogy mi történt?

Figyelt kérdés
Az eset úgy történt hogy a két unokaöcsém (akkor 6 és 4 évesek voltak) itt voltak nálunk és fürödtek, együtt. És egyedül voltak hagyva de én allergiás vagyok arra ha nem tiszta a tenyerem szóval rengeteget mosok kezet. És mentem hogy kezet mossak nem is néztem oda csak megmostam a kezemet és miközben töröltem oda néztem. (VAGY 10 ÉVET ÖREGEDTEM!) Azt láttam hogy a nagyobbik fekszik a vízben a kisebbik rajta és ahogy a kisebbik megijedt hogy oda néztem felült és láttam hogy a nagyobbiknak áll a pénisze. És mondják hogy ne nézz ide ne nézz ide menjél ki! Hirtelen köpésből csak annyit mondtam hogy oké. Szóltam anyának hogy ezt csinálták de ameddigre ő bement csak fürödtek... és nem hitte el. De ez nekem olyan ijesztő volt hirtelen hogy huuuhh.. Tudom hogy nem történt semmi és lehet hogy csak az egyikük látta ahogy a bátyámék együtt voltak és gondolták hogy ők is kipróbálják vagy mit tudom én. Ja igen mind a ketten kisfiúk. (Csak annyit kérek hogy olyan válasz ne legyen hogy le kell velük ülni megbeszélni mert már tuti nem emlékeznek rá mivel már jó 1,5 éve volt csak ez most eszembe jutott.
2009. nov. 8. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet hogy szegények megláttak valami nem épp nekik valót és utánozták. Mert a gyerek utánoz ám mindent és hihetelen mennyi mindent megfigyel, amire az ember nem is gondol.Ha már akkor nem csinálattaok semmit, akkor most már mindegy, ne gondolkodj rajta. Max ha neked leszn ek gyerkőceid igencsak figyelj oda mit láthatnak meg, ami nem nekik való.
2009. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez normális a gyerekeknek gyakran áll a péniszük, ettől nem lesznek ferde hajlamaik, vagy ilyesmi. és tényleg ne agyalj rajta, valószínű nincs jelentősége...az anyukád reakciója a furcsa, hogy nem hitt neked, de mindegy ezen se agyalj már....
2009. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!