Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyermekednek is vannak...

A te gyermekednek is vannak furcsa félelmei, szokásai?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 éves, és irtózik a GOMBtól. Mindentől, ami gombos. Ágynemű, ruha...stb. Nem tudok rá gombos ruhát adni (elég nehéz, pl összes farmer gombos, ilyen korban még sok póló, pulcsi vállgombos). Ha rajtam gombos ruha van, nem bújik hozzám, szól, hogy vegyem le. Az ágynemű sem lehet gombos. Nem tudom mitől lett ez, 1 éve még nem volt ilyen, az utóbbi hónapokban alakult ki.
2009. nov. 7. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam cimkegyűlölő, nem vesz fel semmit, amiben a cimke még bennevan. Pici korától kivágtam mindenből, nehog szurja stb, és mot meg utálja. 7 éves.
2009. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3 éves. Ha csak egy pici víz kerül a ruhájára, pl. kézmosásnál, akkor azt már le kell cserélni. A vértől írtózik, legyen az csak egy pici seb, ő rá sem bír nézni. A kezemen volt múltkor egy vágás, és mindig letakarta, csak úgy jött az ölembe.
2009. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom másfél éves és eszeveszettt bömbölésbe kezd, ha sáros lesz a keze. Alig bírom megvígasztalni, mikor végre sikerül, akkor meg eszeveszetten rohan a fürdőbe, és kiabál, hogy szappan, szappan. Persze közben végiggyalogolja sáros csozmával a lakást.
2009. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, akkor nem vagyunk egyedül ezekkel a "hóbortokkal"
2009. nov. 9. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!