Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól nincsenek balesetek...

Mikortól nincsenek balesetek szobatisztaság szoktatásnál?

Figyelt kérdés
Mikor szól "mindig" ha pisilni vagy kakilnia kell pl. mennyi időssen? Kinek hogy kezdődött a szobatisztaság,mennyi idős volt babád,hogy ügyesedett?
2009. nov. 6. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Babánként változó. Az átlag gyerek 5-6 évesen válik hivatalosan "biztossá", az enyémek közül a nagyobbnak másfél éves kora óta nem volt balesete, azóta szobatiszta, és egyik napról a másikra lett az, a másik csak közel 3 évesen (mindkettő fiú), de szólt, hogy többet nem kér pelust, és valóban, azóta kétszer esett meg, hogy későn szólt, és mire hoztam a bilit, már csurgott. Éjjel viszont kezdettől megbízható ő is (mindketten egyazon napon váltak éjjel-nappal szobatisztává, és maguk szóltak érte). Más meg éjjel szokott bepisilni, még iskolásként is. Ezt nem lehet megjósolni. Én, amikor kérték, megbíztam bennük, és nem aggódtam. Váltásruhát hosszabb útra mindig viszek, nemcsak a pisi miatt hasznos, leönthetik magukat, elesehetnek a pocsolyánál, stb.
2009. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, az első fiamra 3,5 éves koráig kellett éjszakára is pelus, 6 éves koráig 1-2x volt csak baj.

Ez teljesen normális.

2,5 éves korig volt pelusos.

2009. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!