Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megfázásra mit adjak a kisfiam...

Megfázásra mit adjak a kisfiamnak4 éves?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok fázva és sajnos mára elkapta a kisfiam is.Nagyon taknyos köhög és látszik rajta,hogy rossz a közérzete is.Mi tudnék neki adni?

A meleg teát nem issza meg csak ha kihűtöm.


2013. szept. 21. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

emelt adag c-vitamin

köhögésre nekünk a lándzsás útifű vált be

az orrát szívjad és használj salvus vizes orrpermetet

ha van inhalátorotok,inhaláld salvus vízzel

nem baj ha nem meleg a tea,csak sokat igyon,tegyél bele igazi citromot

2013. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja éjszakára kinder luuf balzsam a hátára,és van éjszakai lándzsás útifű is
2013. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a C vitamin mellé Béres cseppet adtam a fiamnak. Tengervizes orrspray-t használtam és Nasivint. Köhögésnél nem mindegy, hogy száraz vagy hurutos köhögés?
2013. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fentieken kívül házi praktika, hogy vágj fel egy vöröshagymát és tedd oda, ahol a gyerek van napközben, illetve éjszakára is az ágya mellé. Ezen kívül engedj a fürdőkádba forró vizet, tegyél bele 2-3 kamillatea filtert csukd be az ajtót és 5-5 percekre menjetek be inhalálni. Szuper jól feloldja a trutyit, hurutossá teszi a száraz köhögést. 5 éves kislány anyukája.
2013. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szedi a centrum junior rágótablettát.

Hurutos a köhögése.

Kb fél éve egyszer használtuk az éjszakai lándzsás útifűvet de sajnos nekünk nagyon rossz volt sőt majdnem az ügyeleten kötöttünk ki annyira köhögött tőle.Telefonon beszéltünk az ügyeletes orvossal és azt mondta,hogy ezt éjszakára tilos beadni,adjak neki calcimusct és majd elmúlik a köhögés.Igaza lett szerencsére.Most sajnos nincsen itthon calcimusc.

Köszönöm a válaszokat.

Baby luuf az van itthon.

Majd még kap plusz c vitamint is és meglátjuk.

2013. szept. 21. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
nálunk a vöröshagyma tea hatásos volt. 2 nap alatt teljesen megszűnt a köhögés.
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen a vöröshagyma tea nagyon jó illetve este lefekvés előtt kend be a hátát,mellkasát vastagon disznózsírral rá egy rosszabb poló és rá a pizsi!Ez tuti köhogésre!

Amúgy nekünk a náthára a Coryzalia nagyon bevált,homeós cucc illetve citromfűolaj párologtatása-ez baktérium ölő!

Arcát infralámpával melegítsd attól megindul a trutyi vagy a forróvízes kamillás megoldás is jó amit előttem írtak!

2013. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ágy mellé vöröshagyma neki és neked is, tisztítja az orrot és csírátlanítja a levegőt.

Nem tudom, hogy milyen az a vitamin amit írtál, de egy fontos dolog: amikor beteg a gyerek, akkor multivitamint tilos adni, mert a vírusokat és a bacikat tápláljuk csak vele. Kizárólag a C-vitamin menjen ilyenkor, és az is dupla, akár tripla adagban is.


Ami nekünk nagyon-nagyon bevált, és ezzel elkerültük az orvost és a gyógyszereket:


[link]


Finom is és hatásos is. Valamint a hagymatea, hársfatea is nagyon jó ilyenkor.

2013. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a Sinupret nagyon bevált minden ilyennél, mellé mehet

a hagyma-, hársfa- vagy a kakukkfű tea is.

2013. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
köhögésre nagyon ajánlom a lándzsás útifű szirupot, jobb bármelyik gyógyszernél, ha köhögés van, mindketten ezt isszuk, az íze nem a legjobb, de csodákra képes!!
2013. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!