Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Madarász utcai kórházban...

A Madarász utcai kórházban lesz kisebb műtétje a 2 éves kisfiamnak! Éjszakára bent maradhatok ott vele?

Figyelt kérdés

voltunk már a Heim Pálba,a Jánosba,a Tüzoltó utcaiba,mindenhol bent maradhattam vele,de a madarász honlapon nem igazán írják az éjszakát,csak hogy délelőtti vizsgálatokkor ne legyen bent a szülő!

kedden tudom csak az orvost megkérdezni erről,de szeretném tudni minél előbb!


2009. nov. 5. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bevalva őszintén mi nem oda tartozunk hál istennek. Bátyám féléves fiát vittük egyszer oda. Amit ott láttam, hogy nappal bent lehet maradni és a sogórnőm is bent éjszakázott, mikor megfigyelésen ben tartották a gyereket. De nincs ágyad.


Én azon akadtam fent, hogy a gyerekkorházba nem tudtak biztosítani számunkra szoptatós helyet. Ezért nincs jó véleményem róla.

2009. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sógornőm volt bent a kisfiával több napon keresztül, és elég "nomád" körülmények közöztt. Egy ki széken ült az ágy mellett. Éjszaka ugyanez volt a helyzet, rádőlt az ágyra és úgy aludt. Három nap után teljesen kész volt szegény!:(
2009. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,akkor ezek szerint bent maradhatok!

az sem érdekelne,ha állnom kéne egész nap,de nem akarom otthagyni!amúgy a HEIM PÁLBA befekhettem mellé sutyiba,a nővér megengedte,azzal a kikötéssel,hogy reggel 6ra keljek ki,mert elvileg nem szabad!a tűzoltó u.iba kaptam külön ágyat,a Jánosba egy ágyba nonstop mellette lehettem!elég változó!

de mondom az sem érdekel hogy állva,vagy széken ülve,csak mellette lehessek!szerencsére csak 1 éjszaka lesz,azt meg féllábon állva is...:)

2009. nov. 5. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten jöttünk haza a Heim Pál-ból,és nekem volt ágyam...igaz,3000 ft/nap(ebben 3x-i étkezés is van).Ez az urológiai osztály volt,ahol 2 kórtermet fenn tartanak a sebészeti-traumatológiai(mi oda tartoztunk)betegeknek.
2009. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!