Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a 15honapos...

Hogy szoktassam le a 15honapos kislányomat a pakolásrol?

Figyelt kérdés
Mindent lepakol amit csak meglát. A páromnak van már 2 nagyobb gyereke, azt mondja ök nem voltak ilyenek... :(
2009. nov. 1. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Míért akarod "leszoktatni"? 1. sztem nem lehet 2. neki ez játék és tanulás egyben 3. neked kell azokat a dolgokat eltenni, amik rá veszélyesek vagy törékenyek 4. nem nagy kaland a lábasokat visszarakni 5. a gyerekek nem egyformák! Én örülök, ha lefoglalják magukat! Legyen egy fiók, szekrény, ami csak az övé.:-))
2009. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem le lehet. Nálunk minden elérhető helyen volt,törékeny,drága dolgok is. Mindenki azt mondta,majd eltörik a gyerekek,el kell pakolni. Én nem pakoltam el semmit,amihez hozzányúlt,a kezébe is adtam,megnéztük,aztán visszatettük a helyére. Egy ideig sokat kellett utána járni,de mindig azt mondtam,ide tesszük vissza,mert itt a helye. Elég hamar megszokták,később a vendégeink nem akarták elhinni,hogy ebben a lakásban felnőtt két pici gyerek úgy,hogy nem törtek össze semmit. Türelem kérdése,
2009. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!