Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiad mivel játszik...

4 éves kisfiad mivel játszik a legszívesebben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A játszótéren sarazik.
2013. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
autókkal
2013. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

itthon lego, kint bicikli és a pancsolás a top!

de az itthoni játékok nagyon leszűkültek mostanában, nem is tudom mi lesz ha hideg, esős idő lesz :(

alig van 1-2 játék amit még nem nőtt ki, tényleg csak az autók, legó, meg ugye a szerepjátékok, de ahhoz kellek én is még neki. a társasok meg hasonlók meg még nem mennek neki :(

2013. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sarazás nálunk is top 10-ben van! :)

Kint: futó bicaj, gokart.

Bent: autók, vonatok, gyurma, legó...

2013. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sínépítés, vonatozás, autózás, legozás, solo kártya, társasok, homokban autózás, munkagépezés.
2013. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármivel, ami kapcsolódik a vízhez :)

Órákig elszórakozik azzal, hogy különböző edényekbe töltögeti a vizet.

Amúgy még a lego, sínépítő, matchbox, építőkocka, gyurma, kirakó, szerelőjáték és a kiskonyha van a TOP10-ben :)

2013. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pont 4 évesen egy szívószál volt a kincs.Nem is volt neki jó csak az az egy (ha eltűnt és egy másik ugyan olyat adtam neki akkor is megismerte hogy nem az)

Most 5 éves batman figura meg a filmből lévő valamelyik figura

2013. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kisautókkal.

Van sok matchbox méretű autója.

A többi dolog 4-5 percre köti le, aztán megunja. Pontosabban az építőkockázás az első 5 percben építőkockázás. Aztán lerombolja amit építettünk és a kockák autókká válnak, és azt tologatja. A kockák lesznek a személyautók, a télatestek a kamionok és a buszok. Vagy kapubeállókat építünk a kockákból a játékautók részére. Ha homokozunk az udvaron, akkor is az autóknak építünk utat, vagy parkolót, vagy buszmegállót.

Vacsora után a nyári kánikulában néha kapott egy kis pálcikás jégkrémet. Amikor megette, a pálcikával játszott úgy a tálcán, mintha autó lenne. Dudált és kanyarodott vele.

2013. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bully allan válasza:
amikor én voltam négy éves akkor a testvéremmel játszottam a legszivesebben vagy a szüleimmel!
2013. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
az apja farkaval es az anya cickojaval szeret jatszadozni
2013. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!