Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2 és fél éves kisfiad mivel...

2-2 és fél éves kisfiad mivel játszik a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Most elsősorban konkrét játékokra gondolok, esetleg gyártónak bizonyos játéka stb...Mert nálunk is a szokásos dolgok mennek, mint kisautó, labda, gyurma, motor, stb., de kaptunk pénzt a nagymamától és már nem tudom mit vegyek nekik.

Van valami konkrét játék, amit írni tudtok?


2013. jún. 25. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Figurás dominóval szerintem már próbálkozhattok.
2013. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2,5 évesek lesznek az ikerfiaim.

Most épp a szerepjátékok mennek. Ennek elemei különféle Batman figurák és hasonlók, autók. És persze minden, ami elektronika, amit lehet nyomkodni.

Bennük van az utánzás is, ha apa locsol a kertben, ők is locsolni akarnak, így a játék kannáknak és egyéb kerti dolgoknak is nagy keletje van. Azt is imádják utánozni, ha én főzök, mindig adnom kell nekik műanyag edényeket, kanalakat.

Szeretnek homokozni, medencézni.

Benti játékok közül a Duplo szettek mennek leginkább.


Ha épp nincs ötleted, szerintem eláll az a pénz, majd meglátjátok, mi lenne a legjobb. :)

2013. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam:

[link]

2013. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is ikreim vannak. De nincs még egy erkélyünk sem, tehát csak benti játék jöhet szóba. A duplot imádják, majd lehet azt bővítem nekik.

A Batman-t meg hasonlókat még hírből sem ismerik szerencsére, de a konyha jó lehet!

A domino is jó!

Mégegyszer köszi:)

2013. jún. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!