Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti odaszoktátok adni több...

Ti odaszoktátok adni több napra a nagyinak a gyerkőcöt amikor ti is itthon vagytok? Egész augusztusba itthon vagyok szabin, persze a kisfiam is itthon van velem, mivel most ovi szünet van.

Figyelt kérdés
Anyumék el szokták vinni néha-néha több napra amikor én dolgozom. Csak úgy, mert szeretik nagyon, és a gyerkőc is imád ott lenni. Szóval anya elviszi majd aug. Utolsó 3-4 napjára. Szerdától-szombat/vasárnapig attól függ, hogy a kisfiam hogyan gondolja majd. Másodikán meg kezdődik az ovi, meg nekem a munka.
2013. aug. 22. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem az egész szabid alatt lesz ott, simán. Sőt, örülnék is neki.

Neked, nektek is kell egy kis kikapcs. Nekem a kicsi 1 éves, a nagy mindjárt 4. Most vannak először ketten a mamánál, rég volt már ilyen tegnap esténk :) Holnap megyek vissza hozzájuk, párom meg majd munka után szombaton. 1 gyerekkel a mamának is könnyebb volt, ezt azért nem sűrűn rendszeresítjük, mert fárasztó.

De pl. azt nem engedtem, hogy mikor a párom is itthon volt szabin 2 hétig, akkor egyedül mamázzon a nagy. De az csak két hét volt, nem egész hónap. Szóval jó pihit neked, unokázzanak csak a nagyszülők.

2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!