Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fajta szűkítőt vegyek...

Milyen fajta szűkítőt vegyek a vécére?

Figyelt kérdés
Pl. amit a tesco-ban lehet kapni az jó? Mire kell figyelni,hogy jót vegyek? Hogy néz ki ami nem csúszkál a vécé petemén?
2009. okt. 28. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
E`n NUK osat vettem.Van széles pereme,és csúsza´s ga´tlós.
2009. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Én is belefutottam az olcsó kategóriába, otthon jöttem rá, hogy nem jó :-(

Én a Lidl-ben vettem olyat, aminek gumi a pereme, így nem csúszik el, jó magas pereme van elől, fiúknál hasznos :-) Sajnos mindenütt 3-4000-ért láttam, a Lidl-ben pedig 1000 volt, és nagyon jü!

2009. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan WC ülőke is, ami két darabból áll: egy normál méretű felnőtt és egy kisebb, amit rá kell hajtani, annak kisebb lyuka van. Használaton kívül a kisebbet fel lehet úgy hajtani, hogy belesimul a WC tetőbe, tehát nincs útban. Kicsit borsos ára, 8 e. Ft körül, de ez stabil.
2009. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, én (Debrecenben) a Kika áruházban vettem egy nagyon szimpatikusat. Műanyag, kétoldalt kapaszkodós és puha szivacs betétes az ülőke.
2009. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van amit a 3. válaszoló írt,egyben a kétféle méretű ülőke.Nagyon megéri,teljesen stabil,és nem foglal plusz helyet,egyszerű használni- a gyerek is le tudja magának hajtani-.
2009. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!