Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az hogy egy nyolc...

Normális az hogy egy nyolc éves gyerek este fél nyolctól tovább nem képes ébren lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert sehová nem tudunk emiatt elmenni (pl. vendégség) mert ő már ez időben halálosan fáradt. Reggel viszont nagyon korán ébred, amivel megőrít. Rossz szoktatás? Mennyi eyg ilyen korú gyerek alvásigénye egyáltalán?
2009. okt. 28. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom simán alszik 10-11 órát. Ez normális. Intézzétek úgy a programokat, hogy időben otthon legyetek. Majd változik biztos.
2009. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Visszaemlekezve ilyen idos koromban nekem is 8kor kellett lefekudnom, sot meg idosebben is. Probaljatok nagyit, v valakit odaszervezni, ha el szeretnetek menni valahova. Ejszakai vendegseg szerintem nem gyerekeknek valo.
2009. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreérthető voltam. Nem akarunk éjszakázni, de mondjuk kilencig szivesen maradnánk esetenként valahol. De vele nem lehet, más gyerek simán bírj a környezetemben akár tizenegyig is, ezért kérdeztem hogy csak a mi lányunk csodabogár?
2009. okt. 28. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg hogy kicsit kitolod a fürdést.Először csak 10 percel, aztán meg fél órával!Így szép lassan hozzászokik a később fekvéshez!A lányom 4 éves és 9 kor már alszik.Reggel be van sötétítve a szobája, így képes fél 10-ig is aludni!

Igaz ezt örökölte, mert én is nagy alvó vagyok!

2009. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a lányod biológiai ritmusa,én nem avatkoznék bele.Serdülő korban valószínű válltozni fog.
2009. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy kicsit, fél órát, órát kitolod a lefekvést attol még nem lesz baja. Tiz percesével tologasd az időket lassan.Foglald el addig.

ha nem megy, akkor ne erőltesd, fogadd el.

2009. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nem akarom én felborítani a napi ritmusát. Ja és a lesötétített szobát én is próbáltam, nem jön be :(

Egyébként én is nagy alvó vagyok :)))

2009. okt. 29. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim (8L, 6F) általában este 8-kor már alszanak és reggel fél 7-kor kelnek, hétvégén van hogy fél 8-ig 8-ig is alszanak reggel.

Lányom is fáradt ha később fekszik, de a fiam simán fennt tud maradni.

2009. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!