Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hós lányom annyit iszik...

14 hós lányom annyit iszik éjszaka, hogy nyakig elázik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Éjszaka nagyon sok teát megiszik + még macis tejet is.

És átázik ezáltal rosszul kel.Ha átöltöztetem, ez kb reggel 6 óra, visszaalszik.De már annyiféle pelust kipróbáltunk mindegyik átereszti.A pelusa reggel bizti van 1kg.:-).

Az ágya már alá van bélelve, mert eddig a matrac is tiszta pisi volt.

Elvenni meg nem akartam a cumisüveget mert ....nem is tudom miért nem, mert ha szomjas igyon.


2009. okt. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

próbálj meg éjszaka csak vizet adni, nem jó, hogy éjjel eszik/iszik, mert a tej annyira tápláló, hogy a kicsiknél az evésnek számít.


szépen bővítsd a vacsorát és hozd hamarabbra a reggelit, de nagyon nem jó, hogy a bioritmusa szerint éjjel eszik.

2009. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ne adj neki mást, csak vizet! Vizet ugyanis addig iszik, míg szomjas. Tapasztalat, nálunk is ez volt. Pár napig még felébredt, aztán azóta átalussza az éjszakát. Hidd el, nem szomjas, csak kiskacsa :-) Viribel.

2009. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szomjas akkor megpróbálhatsz éjszakára párásítani is, lehet hogy a száraz levegő miatt igényel több folyadékot.Mi fűtés szezonban mindig használunk párásítót.
2009. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Radiátorra teszk párásítót!Meg kipróbálom a vizet is!
2009. okt. 27. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak éjjel iszik sokat vagy nappal is? Nem cukros a pinduri?Nekem furi hogy éjjel iszik,3gyerekem közül egyik sem kelt fel inni 6hós kora után.Talán tényleg csak vizet adj neki mindig kevesebbet de lehet hogy nem is inni kel fel hanem melege van vagy fázik de lehet már csak megszokásból iszik!Próbáld leszoktatni lassan ,hát...kitartásra lesz szükséged.
2009. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is állandóan felkelt inni éjszaka,de amióta kiadósabb vacsit eszik,azóta csak 2-3 szor kel fel inni,és akkor is csak egy pici vizet kér.

18hónapos a kisfiam

2009. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy túlöltözteted, túl meleg van? A párásítás tényleg jó, nappal igyon eleget, egyébként egészséges, ha éjszaka is iszik....csak, hogy vigasztalódj kicsit:)
2009. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napközben is rengeteget iszik.Többet mint én.
2009. okt. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!