Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hány évesen lehet...

Szerintetek hány évesen lehet először moziba vinni a gyereket?

Figyelt kérdés
Ki hány évesen vitte először ?
2013. aug. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Két éves múlt néhány héttel, a Bogyó és Babócát néztük meg. Azóta kb negyedévente megyünk, eddig mindet végigülte :)

a fiamat viszont 3 évesen mertem először elvinni, addig nem láttam érettnek rá.

hozzá tartozik, hogy nálunk amikor gyerekvetítés van, a mozigépész lejjebb veszi a hangot, nem multiplexes gigabrutál hangerő van...

2013. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 és fél éves fiamat még nem vinném. Itthon megnézi pl. a Verdákat, de közben kétszer biztos kimegy wc-re.


A középsőm 10 éves, ha jól emlékszem, olyan 7-8 éves volt, amikor először moziba vittük.

2013. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4,5 évesen vittem a lányaimat. Gond nélkül végig ülték. Néhány 10 körüli gyereket viszont lazán kiküldenék szülőstül. Szóval szerintem gyerekfüggő.
2013. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
kb 5-6 évesen már végig nézik,de a 3D nem való nekik,és azt azért kell tudni attól,hogy valami animációs még nem biztos,hogy gyerekfilm,sőt a legtöbb nem az.
2013. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!