Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiú gyereket elvinnétek...

4 éves fiú gyereket elvinnétek e 3D-s Hupikék Törpikék 2 mozifilmre?

Figyelt kérdés

Kicsit tartok tőle.Fogja-e egyáltalán élvezni?Nem e lesz rá rossz hatással ez a 3D?

Kaptunk ingyen jegyen amit csak 3D vetítésre lehet felhasználni.

Még én sem voltam 3D-s vetítésen és attól is tartok,hogy lehet én sem fogom bírni.Azt olvastam erről a 3D-ről,hogy akár még rosszul is lehet lenni tőle.


2013. aug. 7. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Függ, a gyerek természetétől is, mennyire nyugodt típus, megül-e egy helyben vagy járkálós fajta. Én nem vinném el a 3,5 éves fiam, tudom még nem maradna egy helyben, ha meg nem is tetszik neki a mese vagy film, akkor rögtön más elfoglaltságot keres.
2013. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a 3D a gond hanem hogy nem neki való,mert baromira nem érti.
2013. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Biztos nem leszek népszerű, de én 6 év alatt nem vinnék gyereket moziba egyáltalán. Azt láttam eddig, hogy a kicsik vagy nem értik még ezeket (jellemzően a film felénél tesznek fel egy olyan kérdést, amiből látszik, hogy azt sem tudják, miről van szó), vagy elunják időközben.
2013. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez teljesen gyerekfüggő.

Én a fiamat már a szörny egyetemre és a Gru 2 re is elvittem és nagyon élvezte.Egy hangja sem volt,hogy unná már.Sőt a Grut én untam már a felétől.A fiamnak nagyon tetszett sőt a mese lényegét is értette.Mikor hazajöttünk mesélte az apjának,hogy miről szólt a mese.Mind a két mese történetét értette.Már egyszeri megnézés után is.

Nekem nem azzal van a gond,hogy nem ül meg a gyerek a moziba,hanem,hogy tetszeni fog-e neki a 3D-s vetítés.És nem-e lesz tőle rosszul?

2013. aug. 7. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt előre nem lehet megmondani. Mi a 3,5 évesemmel 10 perces 3D előadást néztünk, attól nem volt gondja. De hogy a gyerek hogy reagál az csak ott derül ki. Ha nem túl nagy macera akkor menjetek el, legfeljebb ha nem jön be akkor otthagyjátok. Maradandó baja nem lesz tőle, max fejfájás, esetleg hányinger, de azért nem valószínű.
2013. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
En amiatt nem vinnem mert ez a mese sz.r. Nem tudom láttátok e az első réát de szerintem szörnyű. :)
2013. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*részt
2013. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem sz@r,a 2. rész 1000szer jobb,mint az első de ezek az animációs filmek nem kicsiknek valóak,pláne nem egy 4 évesnek.
2013. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 évesem imádja az elsőt. De a kérdés nem ez volt.
2013. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5éves most megyünk először moziba, a repcsiket nézzük meg :)

Egy ismerősöm elvitte a 4éves kislányát 3D-s filmre és a kislány imádta!!

2013. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!